Dom ProduktySymulator wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna rzeczywistość samoobsługowa Odtwarzacz filmów 360 ° / Magic world / Panda i dinozaur / VR na żądanie

Orzecznictwo
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jaja są naprawdę w dobrym wykonaniu, zindywidualizowane logo, dobre dla mojego brandingu, zespół posprzedażny zawsze służy pomocą

—— Piotr

Pracujemy razem od trzech lat, naprawdę dobry partner w VR

—— CJ

Kupiłem 4 silniki VR, wyścigi są niesamowite, najlepsze ruchy, atrakcyjne dla nastolatków

—— Osama

Im Online Czat teraz

Wirtualna rzeczywistość samoobsługowa Odtwarzacz filmów 360 ° / Magic world / Panda i dinozaur / VR na żądanie

Virtual reality self service 360° movie player / Magic world / Panda and dinosaur / VR on demand
Virtual reality self service 360° movie player / Magic world / Panda and dinosaur / VR on demand

Duży Obraz :  Wirtualna rzeczywistość samoobsługowa Odtwarzacz filmów 360 ° / Magic world / Panda i dinozaur / VR na żądanie

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jamma Amusement Technology ®
Orzecznictwo: CE , RoHS , SGS certificate and B1 safety certificate
Numer modelu: Panda i Dinosaur - Magic world ™
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Opakowanie bąbelkowe, folia stretch, drewniana ramka i / lub drewniane pudełko
Możliwość Supply: 20 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Płatności: Karta, monety i tokeny Kino: 30 filmów 9D-VR
Zestaw słuchawkowy: Pico Goblin Komputer: Czterordzeniowy Qualcomm 820 2.2 GHZ Adreno 530 LPDDR4 1866 ROM 16G eMMC 5.1
Funkcja: Samoobsługowa regulacja wysokości Ramka: Stal galwanizowana
High Light:

vr motion simulator

,

virtual flight simulator

MAGIC WORLD -   VR FILMY NA DEMAND ™

Prezentujemy Magic World - VR Movies on demand ™ . Wiodący samoobsługowy odtwarzacz filmów 360 ° VR dla dzieci. Dzięki nowym funkcjom i ogromnej bibliotece najlepszych filmów VR o 360 ° ta nowa atrakcja to gwarancja sukcesu!

MAGIC WORLD - VR MOVIES ON DEMAND ™ SPECS:

SPRZĘT KOMPUTEROWY:

GRACZE 1
ROZMIAR 0,41 x 0,41 m
NAPIĘCIE 220V
MOC 200 W
PRĄD ELEKTRYCZNY 12A
OBRÓT 360 °
AKCESORIA Zarządzanie APP
SYSTEM PŁATNOŚCI Karta, monety i żetony

WYSOKOŚĆ

Regulowany 1,1 / 1,7 m

WAGA NETTO

25 KG

GWARANCJA 12 miesięcy

REGULOWANA WYSOKOŚĆ I OBRÓT 360 °:

Pierwszy automatyczny odtwarzacz filmów VR z automatyczną regulacją wysokości, który pozwala dzieciom w każdym wieku cieszyć się cudami kina VR.

Wykonane z rur ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości materiałów i silnika elektrycznego, wysokość urządzenia można zmodyfikować, naciskając przycisk. Dzieci mogą swobodnie przesuwać zestaw VR osadzony w głowie bohatera we wszystkich kierunkach, umożliwiając pełne i zabawne wrażenia z filmu 360 °.

MASSIVE VR VIDEO BIBLIOTEKA I AKTUALIZACJE FILMÓW


The Magic World - urządzenia VR movies on demand ™ są wyposażone w regularnie aktualizowaną bibliotekę najlepszych filmów VR o kącie 360 ​​°, dzięki czemu każdy klient jest zadowolony, a miejsce jest nadal aktualne. 9D VR jeździ z Jamma Amusement Technology, przynosi magiczny świat cudów i przygody dla odwiedzających.

PŁATNOŚCI SAMONOŚNE I WYBÓR FILMU :

The Magic World - urządzenia VR Movies on demand ™ są wyposażone w łatwo programowalny system zakupów, który umożliwia klientom jednoczesne użycie monet i żetonów wybranych przez użytkownika lub inteligentnej karty przeciągnij jako metody płatności. Użytkownicy mogą po prostu wybrać jeden z wielu filmów dostępnych za pomocą wbudowanego zestawu słuchawkowego VR Pico® za pomocą naszego oprogramowania Magic World - VR Movies on demand ™ .

ZARZĄDZANIE I MONITOROWANIE APLIKACJI MOBILNEJ:

Zapewniamy sprawny pulpit zdalny. Możesz zarządzać każdym aspektem swoich urządzeń. Śledź każdy parametr w czasie rzeczywistym. Sprawdzaj skuteczność za pomocą inteligentnych filtrów, dodawaj lub usuwaj treści, poznaj historię swoich rachunków, sprawdź saldo lub nawet przesyłaj pieniądze.

SPECYFIKACJA ZESTAWU HEADSET:

ZESTAW SŁUCHAWKOWY :
JEDNOSTKI 1
MARKA PICO
PRZEKĄTNA 5,5 cala
ROZKŁAD 2560 x 1440
BATERIA 3500mAh / 3 godziny ciągłego odtwarzania
GWARANCJA 3 miesiące

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI I OPROGRAMOWANIE ZARZĄDZANIA

Sprawiamy, że działanie Magic World - VR Movies on demand ™ jest tak proste, jak to tylko możliwe, umożliwiając graczom korzystanie z wielu metod płatności i przeglądanie biblioteki treści oraz ładowanie samych gier za pomocą naszego oprogramowania, co ogranicza potrzebę pomocy personelu do minimum. Oferujemy również funkcje zarządzania zdalnym sterowaniem dla operatorów za pośrednictwem pulpitu wykonawczego.

ZAPEWNIAMY KONIEC, ABY ZAKOŃCZYĆ ROZWIĄZANIE DLA PROJEKTU

  • Obsługa i pomoc projektowa: logistyka, projektowanie i wybór miejsca, model biznesowy i najlepsze praktyki, materiały marketingowe i promocyjne, ceny i konserwacja, personalizacja urządzeń i wiele więcej ...
  • Obsługa posprzedażna: 24/7 Wsparcie techniczne dla oprogramowania i sprzętu, szkolenie, instalacja i regularne aktualizacje gier

OPERACJA I POMOC PROJEKTOWA

Jamda Amusement Technology ® pomaga w tworzeniu miejsca. Oferujemy renderowanie 3D Twojej lokalizacji w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni i układu, który spełnia Twoje potrzeby i ograniczenia. Świetna konfiguracja z atrakcyjnym wyglądem wnosi wartość dodaną do projektu.

Dbamy o Twoje marzenie, jakby to było nasze własne. Oferujemy opłacalne, usprawnione, kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów w branży rozrywkowej. Jamma Amusement Technology ® oferuje globalne doświadczenie w projektowaniu, inżynierii i zarządzaniu innowacyjnymi doświadczeniami dla marek, kurortów, parków wodnych, atrakcji turystycznych i parków rozrywki.

Czekamy na współpracę z Tobą, aby pomóc Ci rozwinąć historię sukcesu.

ZADZWOŃ DO NAS TERAZ! + 86-020-3925-9997

PO SPRZEDAŻY I CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Zapewniamy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu przez Internet i serwis telefoniczny w języku angielskim i chińskim. Wsparcie techniczne jest gwarantowane przez kompetentny zespół dobrze wyszkolonych specjalistów. Nasze produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją. Części zamienne przechowujemy w łatwo dostępnym miejscu. W razie potrzeby natychmiastowej wysyłce, unikając przestojów w przypadku napraw. Pomoc na miejscu, instalacja i usługi szkoleniowe są również dostępne.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 10 do 30 dni po pełnej płatności.

Pakujemy Twoje produkty bezpiecznie i bezpiecznie:

  • Używamy gęstej wyściółki z folii bąbelkowej i wytrzymałego plastiku, aby chronić Twoje zamówienie
  • Wysyłka odbywa się w ciężkich skrzyniach ze sklejki, mocno skonstruowanych. Zapewniamy, że twoja paczka ma odpowiednią wytrzymałość, aby zapewnić wystarczającą ochronę.
  • Zapewniamy Twoim paczkom szczególną uwagę i obsługę, której potrzebują i na które zasługują.

Jeśli nie masz doświadczenia w wysyłce międzynarodowej, Jamma Amusement Technology ® pomoże Ci znaleźć najłatwiejsze i najtańsze międzynarodowe usługi kurierskie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc na każdym kroku, prosimy o kontakt z nami.

FAQ

P: Jak długie są filmy ?
Odp .: W przeciwieństwie do tradycyjnego filmu 2D lub 3D długość 360 ° zmienia się od 2 do 4 minut. Ta raczej krótka długość filmu jest idealna dla przyjemnego doświadczenia dla widza przy jednoczesnym osiągnięciu dochodowego biznesu.


P: Jakie są cechy tego produktu?
Odp .: Regulowana wysokość, obrót o 360 °, s elf-usługa płatności i wybór filmów, zarządzanie i monitorowanie moble aplikacji, ogromnej biblioteki wideo VR i aktualizacji filmów.

P: Czy możesz dostosować maszynę do różnych materiałów, schematów kolorów lub logo ?

Odp .: Tak, wszystkie maszyny są produkowane w naszym dobrze wyposażonym obiekcie, co pozwala nam zmieniać wiele parametrów w zależności od preferencji i potrzeb naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać specjalne wymagania.

P: Czy możesz mi pomóc, jeśli mam problem z twoim produktem ?
Odp .: Nasz dział obsługi posprzedażnej jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, upewniając się, że może od razu rozwiązać problem lub odpowiedzieć na wszystkie pytania niezależnie od strefy czasowej.

P: Czy możesz pomóc na miejscu w przypadku awarii ?

Odp .: Nasza firma ma bogate doświadczenie w produkcji i dostarczaniu urządzeń arcade. Nasza ścisła kontrola jakości sprawia, że ​​nasze produkty są wyjątkowo niezawodne. W mało prawdopodobnym przypadku nieprawidłowego działania nasz dział obsługi posprzedażnej pomoże w rozwiązaniu problemu po naszym protokole debugowania zawierającym szczegółowe instrukcje, zdjęcia i filmy. Jeśli problem będzie się powtarzał, nasza firma może zlecić technikowi pomoc na miejscu w dowolnym miejscu na świecie. Dostępne są również usługi instalacyjne i szkoleniowe.

P: Co obejmuje gwarancja i jak długo?

Odp .: Cały sprzęt jest gwarantowany przez dwanaście miesięcy po dostawie. W tym okresie każda wadliwa część będzie dostarczana bezpłatnie zgodnie z wymaganiami produktu. Skontaktuj się z działem sprzedaży Jamma Amusement Technology ® , aby uzyskać szczegółowe lub dodatkowe informacje.

P: Jaki jest punkt break break dla tego produktu ?
Odp .: Punkt końcowy każdego produktu zależy głównie od następujących warunków: Miejsce wydarzenia, cena czynszu, cena biletu, frekwencja, pracownicy i inne powiązane koszty. Jest od 2 do 4 miesięcy.

P: Czy mogę znaleźć tańsze produkty online, czy jesteś drogi ?
Odp .: Jamma Amusement Technology ® zobowiązuje się do rozwijania długotrwałych relacji z klientami i partnerami. Powracający klienci są istotną częścią naszej działalności, dlatego używamy wyłącznie najlepszych materiałów, konfiguracji i wykończeń naszych produktów, co pozwala na nieco wyższy przedział cenowy. Takie podejście sprawia, że ​​jesteśmy dumni z naszej pracy i tworzymy dobry biznes.

P: Jaka jest różnica między 2D a 9D?

O: 2D jest "płaskie", używając wymiarów poziomych i pionowych, 3D dodaje wymiar głębi. Zasadniczo jest to różnica między fotografią a rzeźbą.

4D to termin marketingowy dla systemu łączącego film 3D z efektami fizycznymi, które występują w synchronizacji z filmem 3D i może obejmować ruch, deszcz, wiatr, zmiany temperatury, światła stroboskopowe, zapach i wibracje.

5D i 6D są często wykorzystywane do promocji w celu przyciągnięcia większej liczby klientów, ale w rzeczywistości nie przedstawiają większych różnic w porównaniu z filmem 4D.

7D oferuje takie same atrybuty jak system 4D oraz zdolność widza do bezpośredniej interakcji z filmem, zwykle za pomocą pistoletu lub innego urządzenia wejściowego.

9D to najnowsza technologia w ulepszonym kinie i grach. Poza możliwościami systemu 7D, technologia 9D umożliwia także korzystanie z zestawu słuchawkowego w rzeczywistości wirtualnej, co zapewnia w pełni 360 doświadczeń i interaktywność.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Szczegóły kontaktu
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613602266736

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)