Dom

JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jaja są naprawdę w dobrym wykonaniu, zindywidualizowane logo, dobre dla mojego brandingu, zespół posprzedażny zawsze służy pomocą

—— Piotr

Pracujemy razem od trzech lat, naprawdę dobry partner w VR

—— CJ

Kupiłem 4 silniki VR, wyścigi są niesamowite, najlepsze ruchy, atrakcyjne dla nastolatków

—— Osama

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

1 2
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

1 2 3
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

 • Linia produkcyjna

  Podłoga fabryczna Jamma® Technology® to 2000 metrów kwadratowych, dobrze wyposażony obiekt przeznaczony do produkcji produktów. Od początku do końca monitorujemy proces produkcji każdej stacji na linii produkcyjnej. Kierujemy się najwyższymi standardami branżowymi i stale kontrolujemy jakość. Od surowca po wysyłkę finalnego produktu Jamma Amusement Technology® oferuje najlepszą inżynierię i kunszt.

 • OEM / ODM

  Jesteśmy ekspertami w projektowaniu i produkcji urządzeń dla przemysłu rozrywkowego od 2009 roku, kiedy to opracowaliśmy niektóre z najwcześniejszych produktów kinowych 7D i 9D na rynku. Zespół produktów Jamma Amusement Technology® OEM, ODM i Custom opracował oryginalne komponenty, kompletne urządzenia i symulatory dla klientów na całym świecie od dziesięciu lat.

  Od ciężkich roller coaster po najmniejsze elektroniczne, doświadczenie naszego zespołu gwarantuje niezawodne, wydajne i trwałe rozwiązanie, dopasowane do Twoich wymagań projektowych.

 • R & D

  Nasz zespół badań i rozwoju daje nam przewagę nad konkurencją. Dążymy do ulepszania istniejących produktów i protokołów lub opracowywania nowych procedur, usług, produktów i systemów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Nieustannie skanujemy rynek pod kątem najnowszych rozwiązań i wykorzystujemy opinie klientów jako podstawę naszego rozwoju i innowacji. Takie podejście pozwoliło nam sprostać wymaganiom klientów i zaoferować następną generację rozrywki przed konkurencją.

Szczegóły kontaktu
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: Miss. kuang

Tel: 0086 136 0226 6736

Faks: 86-020-3925-9995

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)