Dom ProduktyPlatforma wirtualnej rzeczywistości

Najnowszy symulator linii / Nowe wydanie / najnowszy produkt z serii 9D Shooting / Arcade

Orzecznictwo
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jaja są naprawdę w dobrym wykonaniu, zindywidualizowane logo, dobre dla mojego brandingu, zespół posprzedażny zawsze służy pomocą

—— Piotr

Pracujemy razem od trzech lat, naprawdę dobry partner w VR

—— CJ

Kupiłem 4 silniki VR, wyścigi są niesamowite, najlepsze ruchy, atrakcyjne dla nastolatków

—— Osama

Im Online Czat teraz

Najnowszy symulator linii / Nowe wydanie / najnowszy produkt z serii 9D Shooting / Arcade

Top of the line simulator / New release / 9D Shooting / Arcade latest product
Top of the line simulator / New release / 9D Shooting / Arcade latest product

Duży Obraz :  Najnowszy symulator linii / Nowe wydanie / najnowszy produkt z serii 9D Shooting / Arcade

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jamma ® Global VR Park™
Orzecznictwo: CE , RoHS , SGS certificate and B1 safety certificate
Numer modelu: OSTATNI DZIEŃ NA TOWER ™
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Opakowanie bąbelkowe, folia stretch, drewniana ramka i / lub drewniane pudełko
Możliwość Supply: 20 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Materiały: Rury ze stali ocynkowanej i kwadratowe kolory: Czarny i żółty
Płatności: Karta, monety i tokeny Monitora: 42 "
Gry: Obejmuje 2 ekskluzywne i objęte prawami autorskimi gry VR Zestaw słuchawkowy: HTC VIVE
Komputer: Intel® i7 / GC 1060 / SSD240G / DDR4 8G Powierzchnia: 7 m2
Przechowywanie: Zamknięte drzwi Efekty specjalne: Wibrująca podłoga
High Light:

vr walking platform

,

virtual reality walking platform

OSTATNI DZIEŃ NA TOWER TM   9D VR COMBAT SIMULATOR

SCENE REMAPPED IMERSSIVE COMBAT SYMULACJA 9D VR ARCADE

Rzeczywistość wirtualna stała się jeszcze lepsza dzięki technologii remisji scen z LAST DAY ON TOWER TM . Połączenie świata fizycznego i wirtualnego tworzy prawdziwie wciągające doświadczenie dla gracza.

OSTATNI DZIEŃ NA TOWER TM SPECYFIKACJA SPRZĘTU:

SPRZĘT KOMPUTEROWY:

GRACZE 1
ROZMIAR 2,7 x 2,7 x 2,5 m
NAPIĘCIE 220V
MOC 1000 W
PRĄD ELEKTRYCZNY 12A
MATERIAŁ Stal ocynkowana 1,5 mm
EKRAN 42 "
TYP ŚWIATŁA Dioda LED RGB 220V
SYSTEM PŁATNOŚCI Karta, monety i żetony
EFEKTY SPECJALNE Podłoga wibracyjna
WAGA NETTO 400 kg
GWARANCJA 12 miesięcy

ZAWIERA 2 WYŁĄCZNE GRY WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

 
Rzeczywistość wirtualna stała się jeszcze lepsza dzięki technologii remisji scen z LAST DAY ON TOWER TM . Połączenie świata fizycznego i wirtualnego tworzy prawdziwie wciągające doświadczenie dla gracza. Jamma Amusement Technology ® oferuje 2 wyjątkowe gry wirtualne z wykorzystaniem remisji scen. Dokładna replika funkcji gry w otoczeniu gracza oferuje doświadczenie nieodróżnialne od prawdziwej oferty!

OSTATNI DZIEŃ NA TOWER TM DEEP SEA WOJNA I PRZESTRZEŃ INWAZJA NA PRZESTRZEŃ


Symulacja walki OSTATNI DZIEŃ NA TOWER pozwala graczom walczyć na sześciu poziomach ściśle tajnego obiektu wojskowego przeciwko śmiertelnym wrogom lub powstrzymać inwazję kosmitów w kosmosie. Naciskanie przycisków nie wystarczy. Grając w replikę układu gry można dotknąć prawdziwej ściany, chwycić poręcz. Konfiguracja obszaru gry pozwala graczowi wchodzić w interakcję ze światem Virtual Reality.

I PONAD 50 GRATIS GRY ARCADE ZA DARMO:

Żaden inny symulator nie oferuje takiej samej wszechstronności jak LAST DAY ON TOWER TM . Z łatwością usuń centralny sprzęt i przekształć 7m 2 w futurystyczny automat do gier VR z ponad pięćdziesięcioma grami do wyboru.

SPECYFIKACJA ZESTAWU HEADSET:

Symulator LAST DAY ON TOWER TM 9D jest wyposażony w zestaw słuchawkowy HTC Vive®. Precyzyjny, 360-stopniowy kontroler i śledzenie zestawu słuchawkowego, kierunkowy dźwięk i haptyczne sprzężenie HD oznaczają realistyczny ruch i działania w wirtualnym świecie. Nie dostaje więcej Pierwszej osoby niż to. VIVE zapewnia niezrównane, prawdziwe doświadczenie wirtualnej rzeczywistości, które zaciera granicę między wyobraźnią a rzeczywistością.ZESTAW SŁUCHAWKOWY :
JEDNOSTKI 1
MARKA HTC Vive ®
RODZAJ Dual amoled
ROZKŁAD 2160 x 1200
PRZEKĄTNA 3.6 "
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 90HZ
FOV 110 °
GWARANCJA 3 miesiące


 

SPECYFIKACJA KOMPUTERA:

Wirtualna rzeczywistość to kolejny wymiar gier, a urządzenia Jamma Amusement Technology ® korzystają z najlepszego zestawu słuchawkowego VR. Wysoka rozdzielczość i płynne ruchy wymagają bardzo mocnej maszyny. Zapewniamy idealną konfigurację komputera z najlepszymi komponentami.


PC:
JEDNOSTKI 1
EDYTOR Intel ® i7
KARTA GRAFICZNA 1060 6G
NAPĘD SSD 240
Baran DDR4 8G

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI I OPROGRAMOWANIE ZARZĄDZANIA

Operacje arcade są tak proste, jak to tylko możliwe, umożliwiając graczom przeglądanie biblioteki treści i ładowanie samych gier za pomocą naszego oprogramowania, zmniejszając w ten sposób potrzebę pomocy personelu do minimum. Oferujemy również funkcje zarządzania zdalnym sterowaniem dla operatorów za pośrednictwem pulpitu wykonawczego. Menedżerowie mogą zdalnie monitorować urządzenia monitorujące w czasie rzeczywistym lub za pośrednictwem raportów e-mailowych dzięki naszemu opartemu na chmurze oprogramowaniu zaplecza do zarządzania i zarządzania, które skaluje się w wielu lokalizacjach. Uzyskaj dokładne raporty o transakcjach, aktualizacjach treści, historii rozliczeń, harmonogramie pracowników lub szczegółowych danych klientów dotyczących trafności i marketingu treści dzięki oprogramowaniu Jamma Amusement Technology ® .

ZAPEWNIAMY KONIEC, ABY ZAKOŃCZYĆ ROZWIĄZANIE DLA PROJEKTU

  • Obsługa i pomoc projektowa: logistyka, projektowanie i wybór miejsca, model biznesowy i najlepsze praktyki, materiały marketingowe i promocyjne, ceny i konserwacja, dostosowanie urządzenia i wiele więcej ...
  • Obsługa posprzedażna: 24/7 Wsparcie techniczne dla oprogramowania i sprzętu, szkolenie, instalacja i regularne aktualizacje gier

OPERACJA I POMOC PROJEKTOWA

Jamma Amusement Technology ® pomaga w tworzeniu miejsca. Oferujemy renderowanie 3D Twojej lokalizacji w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni i układu, który spełnia Twoje potrzeby i ograniczenia. Świetna konfiguracja z atrakcyjnym wyglądem wnosi wartość dodaną do projektu.

Dbamy o Twoje marzenie, jakby to było nasze własne. Oferujemy opłacalne, usprawnione, kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów w branży rozrywkowej. Jamma Amusement Technology ® oferuje globalne doświadczenie w zakresie projektowania, inżynierii i zarządzania innowacyjnymi doświadczeniami dla marek, kurortów, parków wodnych, atrakcji turystycznych i parków rozrywki.

Czekamy na współpracę z Tobą, aby pomóc Ci rozwinąć historię sukcesu.

ZADZWOŃ DO NAS TERAZ! + 86-020-3925-9997

PO SPRZEDAŻY I CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Zapewniamy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu przez Internet i serwis telefoniczny w języku angielskim i chińskim. Wsparcie techniczne jest gwarantowane przez kompetentny zespół dobrze wyszkolonych specjalistów. Nasze produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją. Części zapasowe są łatwo dostępne w magazynie w celu natychmiastowej wysyłki, w razie potrzeby, unikając przestojów w przypadku napraw. Pomoc na miejscu, instalacja i usługi szkoleniowe są również dostępne.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 10 do 30 dni po pełnej płatności.

Pakujemy Twoje produkty bezpiecznie i bezpiecznie:

  • Używamy gęstej wyściółki z folii bąbelkowej i wytrzymałego plastiku, aby chronić Twoje zamówienie
  • Wysyłka odbywa się w ciężkich skrzyniach ze sklejki, mocno skonstruowanych. Zapewniamy, że twoja paczka ma odpowiednią wytrzymałość, aby zapewnić wystarczającą ochronę.
  • Zapewniamy Twoim paczkom szczególną uwagę i obsługę, której potrzebują i na które zasługują.

Jeśli nie masz doświadczenia w wysyłce międzynarodowej, Jamma Amusement Technology ® pomoże Ci znaleźć najłatwiejsze i najtańsze międzynarodowe usługi kurierskie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc na każdym kroku, prosimy o kontakt z nami.

FAQ

P: Ile gier oferujecie?
Odp .: W tej chwili OSTATNI DZIEŃ NA TOWER TM Symulator wyposażony jest w dwie gry z wirtualną rzeczywistością, opracowane przez autorów i posiadające licencję Jamma Amusement Technology ® w celu dopasowania do struktury symulatora. Rozwój nowych dodatkowych gier trwa, a nasi klienci mają zagwarantowany preferencyjny dostęp i ceny po wydaniu. Oferujemy również naszym klientom bibliotekę VR o 50 tytułach, z wyborem najpopularniejszych gier VR dostępnych na rynku.

P: Jakie rodzaje gier są uwzględniane?
Odp .: Począwszy od przygód, podróży, fantastyki naukowej, kreskówek, tańca, poprzez edukację i muzykę, dbając o to, by każda publiczność mogła znaleźć to, czego szuka. Nowa zawartość jest regularnie aktualizowana za darmo, dzięki czemu Twoje miejsce jest odpowiednie.

P: Jakie są cechy tego produktu?
Odp .: Dołączony do LAST DAY ON TOWER TM symulator to dwie ekskluzywne gry, w których świat wirtualny idealnie pasuje do struktury urządzenia. Umożliwia to graczowi odczuwanie wirtualnego układu i interakcję z nim, dzięki czemu wszystko staje się rzeczywiste. Strukturę symulatora można również łatwo skonfigurować jako futurystyczną arenę VR dla dowolnych gier.

P: Czy możesz dostosować maszynę do różnych materiałów, schematów kolorów lub logo ?

Odp .: Tak, wszystkie maszyny są produkowane w naszym dobrze wyposażonym obiekcie, co pozwala nam zmieniać wiele parametrów w zależności od preferencji i potrzeb naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać specjalne wymagania.

P: Czy możesz pomóc, jeśli mam problem z twoim produktem ?
Odp .: Nasz dział obsługi posprzedażnej jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, upewniając się, że może od razu rozwiązać problem lub odpowiedzieć na wszystkie pytania niezależnie od strefy czasowej.

P: Czy możesz pomóc na miejscu w przypadku awarii ?

Odp .: Nasza firma ma bogate doświadczenie w produkcji i dostarczaniu urządzeń arcade. Nasza ścisła kontrola jakości sprawia, że ​​nasze produkty są wyjątkowo niezawodne. W mało prawdopodobnym przypadku nieprawidłowego działania nasz dział obsługi posprzedażnej pomoże w rozwiązaniu problemu po naszym protokole debugowania zawierającym szczegółowe instrukcje, zdjęcia i filmy. Jeśli problem będzie się powtarzał, nasza firma może zlecić technikowi pomoc na miejscu w dowolnym miejscu na świecie. Dostępne są również usługi instalacyjne i szkoleniowe.

P: Co obejmuje gwarancja i jak długo?

Odp .: Cały sprzęt jest gwarantowany przez dwanaście miesięcy po dostawie. W tym okresie każda wadliwa część będzie dostarczana bezpłatnie zgodnie z wymaganiami produktu. Skontaktuj się z działem sprzedaży Jamma Amusement Technology ® , aby uzyskać szczegółowe lub dodatkowe informacje.

P: Jaki jest punkt break break dla tego produktu ?
Odp .: Punkt końcowy każdego produktu zależy głównie od następujących warunków: Miejsce wydarzenia, cena czynszu, cena biletu, frekwencja, pracownicy i inne powiązane koszty. Jest od 2 do 4 miesięcy.

P: Czy mogę znaleźć tańsze produkty online, czy jesteś drogi ?
Odp .: Jamma Amusement Technology ® zobowiązuje się do rozwijania długotrwałych relacji z klientami i partnerami. Powracający klienci są istotną częścią naszej działalności, dlatego używamy wyłącznie najlepszych materiałów, konfiguracji i wykończeń naszych produktów, co pozwala uzyskać nieco wyższy przedział cenowy. Takie podejście sprawia, że ​​jesteśmy dumni z naszej pracy i tworzymy dobry biznes.

P: Jaka jest różnica między 2D a 9D?

O: 2D jest "płaskie", używając wymiarów poziomych i pionowych, 3D dodaje wymiar głębi. Zasadniczo jest to różnica między fotografią a rzeźbą.

4D to termin marketingowy dla systemu łączącego film 3D z efektami fizycznymi, które występują w synchronizacji z filmem 3D i może obejmować ruch, deszcz, wiatr, zmiany temperatury, światła stroboskopowe, zapach i wibracje.

5D i 6D są często wykorzystywane do promocji w celu przyciągnięcia większej liczby klientów, ale w rzeczywistości nie przedstawiają większych różnic w porównaniu z filmem 4D.

7D oferuje takie same atrybuty jak system 4D oraz zdolność widza do bezpośredniej interakcji z filmem, zwykle za pomocą pistoletu lub innego urządzenia wejściowego.

9D to najnowsza technologia w ulepszonym kinie i grach. Poza możliwościami systemu 7D, technologia 9D umożliwia także korzystanie z zestawu słuchawkowego w rzeczywistości wirtualnej, co zapewnia w pełni 360 doświadczeń i interaktywność.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Szczegóły kontaktu
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613602266736

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)