Dom ProduktyInteraktywne gry na projektor

Magic Painting Interaktywny ekran dotykowy Projektor Multiplayer Dostępny radar w podczerwieni

Orzecznictwo
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jaja są naprawdę w dobrym wykonaniu, zindywidualizowane logo, dobre dla mojego brandingu, zespół posprzedażny zawsze służy pomocą

—— Piotr

Pracujemy razem od trzech lat, naprawdę dobry partner w VR

—— CJ

Kupiłem 4 silniki VR, wyścigi są niesamowite, najlepsze ruchy, atrakcyjne dla nastolatków

—— Osama

Im Online Czat teraz

Magic Painting Interaktywny ekran dotykowy Projektor Multiplayer Dostępny radar w podczerwieni

Magic Painting Interactive Touch Screen Projector Multiplayer Available Infrared Sensing Radar
Magic Painting Interactive Touch Screen Projector Multiplayer Available Infrared Sensing Radar

Duży Obraz :  Magic Painting Interaktywny ekran dotykowy Projektor Multiplayer Dostępny radar w podczerwieni

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jamma ®
Orzecznictwo: CE , RoHS , SGS certificate and B1 safety certificate
Numer modelu: Magic Painting ™
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Opakowanie bąbelkowe, folia stretch, drewniana ramka i / lub drewniane pudełko
Możliwość Supply: 20 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
rozmiar: 6 * 2,23 m Multiplayer: Dostępne
Gry 3D: 3 Projektor: Panasonic
Komputer: Intel® i3 / GC 1050 2G / SSD 60G / DDR 4G Skaner: Fujitsu SV600
ustrój: Okno
High Light:

interaktywna magiczna podłoga 3d

,

interaktywny projektor dotykowy

Magiczne malowanie Interaktywna projekcja ścienna Gra Kryte gry dla dzieci

MAGIC PAINTING TM INTERAKTYWNA PROJEKCJA

Rysowanie nigdy nie było tak zabawne! Gra Magiczne malowanie pozwala dzieciom wykorzystywać swoje kreatywne umiejętności do rysowania postaci lub używać jednego z wielu szablonów do kolorowania. Za pomocą naszego skanera mogą obserwować, jak ich dzieła ożywają na ścianie umieszczonej w lesie lub oceanie i animowane w całej scenie. Wrażliwe na dotyk rysunki reagują na wkład dzieci, dodając zupełnie nowy wymiar każdej stworzonej przez siebie postaci. Naprawdę zabawne i niezapomniane wrażenia.

MAGIC PAINTING TM SPECYFIKACJA SPRZĘTU:

 

SPRZĘT KOMPUTEROWY:

ROZMIAR 3 x 2,2 m
NAPIĘCIE 220V
SKANER 1 zestaw
PROJEKTOR 2 szt
KOMPUTER 1 szt
RADAR CZUJKI PODCZERWIENI 1 szt
PROGRAM OCEAN GAMES 3 zestawy
PROGRAM GRY FOREST 1 zestaw
DONGLE 1 szt
PRZESTRZEŃ PROJEKTORA 1 szt
LINIA PRZEDŁUŻAJĄCA

2 szt

BEZPRZEWODOWA KLAWIATURA MYSZY

1 zestaw

KABEL HDMI 1 szt
PRZEWÓD DO PRZEWODU HDMI 1 szt
PAPIER DO RYSOWANIA 10 sztuk
GWARANCJA Komputer osobisty i projektor 12 miesięcy / żarówka 6 miesięcy

ZAWIERA 30 INTERAKTYWNYCH GIER PROJEKCYJNYCH 3D:

Oferujemy papier do rysowania ze skanerami gotowymi szablonami zwierząt i stworzeń dla każdej gry.

PUNKTY APLIKACJI:

 

1: ROZRYWKA INTERAKTYWNA DZIECI
Interaktywne multimedia są szeroko stosowane w edukacji i rozrywce dla dzieci. JAMMA Entertainment Technology® angażuje się w opracowywanie oprogramowania i urządzeń sprzętowych do rozrywek wewnętrznych dla dzieci, które poszerzają wyobraźnię dzieci, poprawiają logiczne myślenie i interaktywne umiejętności społeczne.

2: HALA WYSTAWOWA MULTIMEDIALNA
Interaktywna technologia multimedialna zmieniła sposób projektowania wystawy. Systemy projekcyjne oferują odwiedzającym bogatsze wrażenia estetyczne i pozwalają im uczestniczyć w wydarzeniu, zamiast biernie uczestniczyć. Aktywne uczenie się ułatwia gromadzenie informacji, a twoja wiadomość jest niezapomniana.

3: WYSTAWA BIZNESOWA
Elastyczne połączenie mediów cyfrowych i technologii interaktywnej przynosi korzyści firmom. Spraw, aby miejsce, podróż lub prezentacja były bardziej atrakcyjne dla Twoich klientów. Niech uczestniczą w doświadczeniu, zamiast być biernym. Utwórz połączenie między klientami i produktem. Aktywne uczestnictwo sprawia, że ​​Twoja marka wyróżnia się i pomaga klientom zachować informacje.
4: KOMERCYJNE I INNE ZASTOSOWANIA
Zapewniamy klientom różnorodne interaktywne produkty do wyboru w celu poprawy ich miejsca za rozsądne i rozsądne koszty. Idealny do przestrzeni publicznej, takich jak muzea, wystawy, centra handlowe, firmy lub inne. Rozwiązania do projekcji AR i interaktywności poprawiają dekorację, wrażenia klientów, ruch i ogólną wydajność.

SPECYFIKACJA PROJEKTORA:

Używamy wysokiej klasy projektora firmy PANASONIC o jasności 3100 lumenów, umożliwiającego korzystanie ze stosunkowo jasnych ustawień lub nawet z włączonymi światłami. Idealny do takich miejsc jak centra handlowe, centra gier, a nawet restauracje i sklepy. Niskie opóźnienie wejściowe i mikrosekundowy czas reakcji DMD zapewniają wyjątkowo płynną grę bez niepożądanego rozmycia ani opóźnienia ruchu. Dzieci mogą naprawdę cieszyć się magicznymi interaktywnymi grami projekcyjnymi w dowolnym miejscu!


PROJEKTOR
JEDNOSTKI 2
MARKA PANASONIC
WYŚWIETLAJ TECHNOLOGIĘ 3 chipy LCD
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA PROJEKCYJNE Lampa rtęciowa o bardzo wysokim ciśnieniu
ROZKŁAD XGA
POWIĘKSZENIE 1.2 CZAS
JASNOŚĆ 3100 lumenów
GWARANCJA Projektor 12 miesięcy / żarówka 6 miesięcy


 


ZAPEWNIAMY KONIEC, ABY ZAKOŃCZYĆ ROZWIĄZANIE DLA PROJEKTU

  • Obsługa i pomoc projektowa: logistyka, projektowanie i wybór miejsca, model biznesowy i najlepsze praktyki, materiały marketingowe i promocyjne, ceny i konserwacja, personalizacja urządzeń i wiele więcej ...
  • Obsługa posprzedażna: 24/7 Wsparcie techniczne dla oprogramowania i sprzętu, szkolenie, instalacja i regularne aktualizacje gier

OPERACJA I POMOC PROJEKTOWA

Zapewniamy niestandardowe tworzenie treści i instalację interaktywnych systemów projekcyjnych. Wykorzystaj w pełni swoją komercyjną przestrzeń dzięki interaktywnym projekcjom z takimi technologiami jak AR, VR, AI, wizja VE, precyzyjny system radarowy, rejestracja ruchu i mapowanie wideo. Zaprezentuj swoją markę lub zabawiaj publiczność, dodając wartość dodaną dzięki interaktywnej projekcji. Wcześniejsze

Stwórzmy razem wspaniałą wystawę! Czekamy na współpracę z Tobą, aby pomóc Ci rozwinąć historię sukcesu.

ZADZWOŃ DO NAS TERAZ! + 86-020-3925-9997

PO SPRZEDAŻY I CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Zapewniamy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu przez Internet i serwis telefoniczny w języku angielskim i chińskim. Wsparcie techniczne jest gwarantowane przez kompetentny zespół dobrze wyszkolonych specjalistów. Nasze produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją. Części zamienne przechowujemy w magazynie w celu zapewnienia szybkiej wysyłki w razie potrzeby, unikając przestojów w przypadku napraw. Pomoc na miejscu, instalacja i usługi szkoleniowe są również dostępne.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 10 do 30 dni po pełnej płatności.

Pakujemy Twoje produkty bezpiecznie i bezpiecznie:

  • Używamy gęstej wyściółki z folii bąbelkowej i wytrzymałego plastiku, aby chronić Twoje zamówienie
  • Wysyłka odbywa się w ciężkich skrzyniach ze sklejki, mocno skonstruowanych. Zapewniamy, że twoja paczka ma odpowiednią wytrzymałość, aby zapewnić wystarczającą ochronę.
  • Zapewniamy Twoim paczkom szczególną uwagę i obsługę, której potrzebują i na które zasługują.

Jeśli nie masz doświadczenia w wysyłce międzynarodowej, Jamma Amusement Technology ® pomoże Ci znaleźć najłatwiejsze i najtańsze międzynarodowe usługi kurierskie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc na każdym kroku, prosimy o kontakt z nami.

FAQ

P: Ile gier oferujecie?
Odp .: W tej chwili MAGIC PAINTING ™ zawiera 4 gry.


P: Jakie są cechy tego produktu?
Odp .: Najbardziej wyjątkową cechą tego marszu jest połączenie interaktywnych gier projekcyjnych z rysunkiem i malowaniem! Dzieła dziecięce stają się żywe na ekranie.

P: Jeśli mam problemy z maszynami, jak mam to zrobić?
Odp .: Możesz skontaktować się z naszym działem obsługi posprzedażnej , nasz zespół obsługi posprzedażnej nie tylko pomoże rozwiązać Twój problem, ale także nauczy Cię obsługiwać marszrutę.

P: Czy możesz pomóc na miejscu w przypadku awarii?

Odp .: Nasza firma ma bogate doświadczenie w produkcji i dostarczaniu urządzeń arcade. Nasza ścisła kontrola jakości sprawia, że ​​nasze produkty są wyjątkowo niezawodne. W mało prawdopodobnym przypadku nieprawidłowego działania nasz dział obsługi posprzedażnej pomoże w rozwiązaniu problemu po naszym protokole debugowania zawierającym szczegółowe instrukcje, zdjęcia i filmy. Jeśli problem będzie się powtarzał, nasza firma może zlecić technikowi pomoc na miejscu w dowolnym miejscu na świecie. Dostępne są również usługi instalacyjne i szkoleniowe.

P: Co obejmuje gwarancja i jak długo?

Odp .: Komputer ma gwarancję na 12 miesięcy od dostawy. Żarówka projektora jest gwarantowana przez 6 miesięcy, inne akcesoria projektora są gwarantowane przez 12 miesięcy. W tym okresie każda wadliwa część będzie dostarczana bezpłatnie zgodnie z wymaganiami produktu. Skontaktuj się z działem sprzedaży Jamma Amusement Technology®, aby uzyskać szczegółowe lub dodatkowe informacje.

P: Jaki jest punkt break break dla tego produktu?
Odp .: Punkt końcowy każdego produktu zależy głównie od następujących warunków: Miejsce wydarzenia, cena czynszu, cena biletu, frekwencja, pracownicy i inne powiązane koszty. Jednak średni czas zwrotu wynosi od 2 do 3 miesięcy.

P: Czy mogę znaleźć tańsze produkty online, czy jesteś drogi ?
Odp .: Jamma Amusement Technology ® zobowiązuje się do rozwijania długotrwałych relacji z klientami i partnerami. Powracający klienci są istotną częścią naszej działalności, dlatego używamy tylko najlepszych materiałów, konfiguracji i wykończeń dla naszych produktów, co pozwala na nieco wyższy przedział cenowy. Takie podejście sprawia, że ​​jesteśmy dumni z naszej pracy i tworzymy dobry biznes.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Wcześniejsze

Szczegóły kontaktu
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613602266736

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)