Dom Produkty7D Cinema Simulator

Indoor 7D Cinema Simulator Sprzęt teatralny Efekty specjalne Krzesła ruchome

Orzecznictwo
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jaja są naprawdę w dobrym wykonaniu, zindywidualizowane logo, dobre dla mojego brandingu, zespół posprzedażny zawsze służy pomocą

—— Piotr

Pracujemy razem od trzech lat, naprawdę dobry partner w VR

—— CJ

Kupiłem 4 silniki VR, wyścigi są niesamowite, najlepsze ruchy, atrakcyjne dla nastolatków

—— Osama

Im Online Czat teraz

Indoor 7D Cinema Simulator Sprzęt teatralny Efekty specjalne Krzesła ruchome

Indoor 7D Cinema Simulator Theater Equipment Special Effects Motion Chairs
Indoor 7D Cinema Simulator Theater Equipment Special Effects Motion Chairs Indoor 7D Cinema Simulator Theater Equipment Special Effects Motion Chairs Indoor 7D Cinema Simulator Theater Equipment Special Effects Motion Chairs Indoor 7D Cinema Simulator Theater Equipment Special Effects Motion Chairs Indoor 7D Cinema Simulator Theater Equipment Special Effects Motion Chairs

Duży Obraz :  Indoor 7D Cinema Simulator Sprzęt teatralny Efekty specjalne Krzesła ruchome

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jamma Amusement Technology®
Orzecznictwo: CE , RoHS , SGS certificate and B1 safety certificate
Numer modelu: Kino 7D
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Opakowanie bąbelkowe, folia stretch, drewniana ramka i / lub drewniane pudełko
Możliwość Supply: 20 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Gracze: 2-200 Krzesło: 3/6 DOF Hydrauliczne, elektryczne lub pneumatyczne
Akcesoria: Okulary 3D, pistolety Kino: 120
Efekty specjalne: 13 Projektor: 2
Usługa niestandardowa: Dostępne Certyfikat: CE
High Light:

7d interaktywny kinematograf

,

rozrywka symulator 7d

Interaktywne kino 7D Interactive Cinema Indoor 7D / Luksusowe krzesła Motion

INTERAKTYWNA TEATR 7IN INTERAKTYWNA KINA

Kino 7D to ulepszenie poprzednich ulepszeń technologii 4D, które oferuje dodatkowe funkcje, takie jak zsynchronizowane ruchy, deszcz i inne efekty specjalne zbudowane na popularnym już filmie 3D. Technologia 7D Cinema umożliwia widzom bezpośrednią interakcję z filmem, zwykle za pomocą pistoletu lub kontrolera.

Każda osoba może teraz odgrywać aktywną rolę w rozwoju historii. Możliwość zabijania zombie, strzelania do celów lub niszczenia przeszkód na ekranie przenosi filmowe doświadczenie na zupełnie nowy poziom. Nasz system punktacji pozwala także graczom grać przeciwko sobie!

7D INTERACTIVE CINEMA TM SPECYFIKACJA SPRZĘTU:

SPRZĘT KOMPUTEROWY:

GRACZE 2-200
PROJEKTOR APSON
KOMPUTER Dwurdzeniowy komputer, wyświetlacz 19 ", klawiatura i mysz
KRZESŁO 3 DOF Luxury motion chair
SYSTEM NAGŁOŚNIENIA Wzmacniacz mocy, głośnik
EKRAN PROJEKCYJNY Płaski ekran
SYSTEM EFEKTÓW SPECJALNYCH Sprężarka powietrza, wentylator o dużej prędkości, światła stroboskopowe, śnieg / bąbelki / maszyna deszczowa
DRUKARKA ZDJĘĆ KANON
KABLE VGA Wszystkie dostarczone kable
OKULARY Okulary 3D stereo
GWARANCJA

12 miesięcy


OBSŁUGA KLIENTA:

Oferujemy niestandardowy projekt systemu zgodnie z twoją specyfikacją miejsca. Liczba miejsc waha się od dwóch do dziewięciu na platformę. Maksymalnie 200 miejsc na teatr.

Posiadamy profesjonalny zespół produkcyjny i instalacyjny, który zapewnia kompleksowe usługi.

ZAWIERA 120 7D FILMÓW

 

Stworzyliśmy bibliotekę z ponad 120 filmami do kina interaktywnego 7D. Począwszy od horroru, thrillera, kreskówek, podróży, science fiction i tańca aż po edukację, upewniamy się, że każda publiczność znajdzie to, czego szuka.

LUKSUSOWY FOTEL FRYZJERSKI:

KRZESŁO :
SIEDZENIE 2/3/6/8/9
DOF 3/6
SYSTEM DYNAMICZNY Elektryczny / pneumatyczny / hydrauliczny
EFEKTY SPECJALNE 13 - Woda, strumień, bąbelki, deszcz, śnieg, wiatr i tak dalej.
SYSTEM OPERACYJNY Inteligentne ustawienie oszczędzania energii, system zarządzania statystykami
GWARANCJA 12 miesięcy

SPECYFIKACJA KOMPUTERA:

 

PC:
JEDNOSTKI 1
EDYTOR Intel ® G1620
KARTA GRAFICZNA 1030
NAPĘD SSD 240G
Baran DDR3 4G
ZAPEWNIAMY KONIEC, ABY ZAKOŃCZYĆ ROZWIĄZANIE DLA PROJEKTU

  • Obsługa i pomoc projektowa: logistyka, projektowanie i wybór miejsca, model biznesowy i najlepsze praktyki, materiały marketingowe i promocyjne, ceny, konserwacja, dostosowywanie urządzeń i wiele więcej ...
  • Obsługa posprzedażna: 24/7 Wsparcie techniczne dla oprogramowania i sprzętu, szkolenie, instalacja i regularne aktualizacje gier

OPERACJA I POMOC PROJEKTOWA

Jamma Amusement Technology ® pomaga w tworzeniu miejsca. Oferujemy renderowanie 3D Twojej lokalizacji w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni i układu, który spełnia Twoje potrzeby i ograniczenia. Świetna konfiguracja z atrakcyjnym wyglądem wnosi wartość dodaną do projektu.

Dbamy o Twoje marzenie, jakby to było nasze własne. Oferujemy opłacalne, usprawnione, kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów w branży rozrywkowej. Jamma Amusement Technology ® oferuje globalne doświadczenie w projektowaniu, inżynierii i zarządzaniu innowacyjnymi doświadczeniami dla marek, kurortów, parków wodnych, atrakcji turystycznych i parków rozrywki.

Czekamy na współpracę z Tobą, aby pomóc Ci rozwinąć historię sukcesu.

PO SPRZEDAŻY I CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Zapewniamy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu przez Internet i serwis telefoniczny w języku angielskim i chińskim. Wsparcie techniczne jest gwarantowane przez kompetentny zespół dobrze wyszkolonych specjalistów. Nasze produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją. Części zamienne przechowujemy w magazynie w celu zapewnienia szybkiej wysyłki w razie potrzeby, unikając przestojów w przypadku napraw. Pomoc na miejscu, instalacja i usługi szkoleniowe są również dostępne.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 10 do 30 dni po pełnej płatności.

Pakujemy Twoje produkty bezpiecznie i bezpiecznie:

  • Używamy gęstej wyściółki z folii bąbelkowej i wytrzymałego plastiku, aby chronić Twoje zamówienie
  • Wysyłka odbywa się w ciężkich skrzyniach ze sklejki, mocno skonstruowanych. Zapewniamy, że twoja paczka ma odpowiednią wytrzymałość, aby zapewnić wystarczającą ochronę.
  • Zapewniamy Twoim paczkom szczególną uwagę i obsługę, której potrzebują i na które zasługują.

Jeśli nie masz doświadczenia w wysyłce międzynarodowej, Jamma Amusement Technology ® pomoże Ci znaleźć najłatwiejsze i najtańsze międzynarodowe usługi kurierskie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc na każdym kroku, prosimy o kontakt z nami.

FAQ

P: Jak długi jest film?

Odp .: W przeciwieństwie do tradycyjnego filmu 2D lub 3D długość waha się od 5 do 8 minut. Ponieważ filmy 7D i 9D to produkty high-tech z drogimi kosztami produkcji, a publiczność jest zaangażowana psychicznie i fizycznie w to doświadczenie, to raczej krótka długość filmu jest idealna do przyjemnej rozrywki, pozostawiając widzów całkowicie usatysfakcjonowanych. Co więcej, krótsze doświadczenie pozwala na więcej wizualizacji na godzinę, zwiększając w ten sposób dochody.

P: Jakie rodzaje filmów i gier są uwzględniane ?
Odp .: Mamy ponad 120 filmów z tym konkretnym produktem. Począwszy od horroru, thrillera, podróży, science fiction, kreskówek, tańca, poprzez edukację i muzykę, upewniamy się, że każda publiczność może znaleźć to, czego szuka. Nowa zawartość jest regularnie aktualizowana za darmo, dzięki czemu Twoje miejsce jest odpowiednie.

P: Jakie są cechy tego produktu?
Odp .: Kino interaktywne 7D jest bardziej atrakcyjne niż jego poprzednik, zaciera granicę między grami i filmami, umożliwiając widzom interakcję z ekranem. Kino 7D pozwala graczom cieszyć się doświadczeniem w dużej liczbie. Maszyny do wielu graczy są prawie zawsze lepszym produktem dla Twojej firmy!

P: Czy możesz dostosować maszynę do różnych materiałów, schematów kolorów lub logo ?

Odp .: Tak, wszystkie maszyny są produkowane w naszym dobrze wyposażonym obiekcie, co pozwala nam zmieniać wiele parametrów w zależności od preferencji i potrzeb naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać specjalne wymagania.

P: Czy możesz mi pomóc, jeśli mam problem z twoim produktem ?
Odp .: Nasz dział obsługi posprzedażnej jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, upewniając się, że może od razu rozwiązać problem lub odpowiedzieć na wszystkie pytania niezależnie od strefy czasowej.

P: Czy możesz pomóc na miejscu w przypadku awarii ?

Odp .: Nasza firma ma bogate doświadczenie w produkcji i dostarczaniu urządzeń arcade. Nasza ścisła kontrola jakości sprawia, że ​​nasze produkty są wyjątkowo niezawodne. W mało prawdopodobnym przypadku nieprawidłowego działania nasz dział obsługi posprzedażnej pomoże w rozwiązaniu problemu po naszym protokole debugowania zawierającym szczegółowe instrukcje, zdjęcia i filmy. Jeśli problem będzie się powtarzał, nasza firma może zlecić technikowi pomoc na miejscu w dowolnym miejscu na świecie. Dostępne są również usługi instalacyjne i szkoleniowe.

P: Co obejmuje gwarancja i jak długo?

Odp .: Cały sprzęt jest gwarantowany przez dwanaście miesięcy po dostawie. W tym okresie każda wadliwa część będzie dostarczana bezpłatnie zgodnie z wymaganiami produktu. Skontaktuj się z działem sprzedaży Jamma Amusement Technology ® , aby uzyskać szczegółowe lub dodatkowe informacje.

P: Jaki jest punkt break break dla tego produktu ?
Odp .: Punkt końcowy każdego produktu zależy głównie od następujących warunków: Miejsce wydarzenia, cena czynszu, cena biletu, frekwencja, pracownicy i inne powiązane koszty. Jednak średni czas zwrotu wynosi od 2 do 4 miesięcy.

P: Czy mogę znaleźć tańsze produkty online, czy jesteś drogi ?
Odp .: Jamma Amusement Technology ® zobowiązuje się do rozwijania długotrwałych relacji z klientami i partnerami. Powracający klienci są istotną częścią naszej działalności, dlatego używamy tylko najlepszych materiałów, konfiguracji i wykończeń dla naszych produktów, co pozwala na nieco wyższy przedział cenowy. Takie podejście sprawia, że ​​jesteśmy dumni z naszej pracy i tworzymy dobry biznes.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Szczegóły kontaktu
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613602266736

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)