Dom ProduktyInteraktywne gry na projektor

Crazy Magic Balls Projectjection Interactive Floor, interaktywny interaktywny park rozrywki

Orzecznictwo
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jaja są naprawdę w dobrym wykonaniu, zindywidualizowane logo, dobre dla mojego brandingu, zespół posprzedażny zawsze służy pomocą

—— Piotr

Pracujemy razem od trzech lat, naprawdę dobry partner w VR

—— CJ

Kupiłem 4 silniki VR, wyścigi są niesamowite, najlepsze ruchy, atrakcyjne dla nastolatków

—— Osama

Im Online Czat teraz

Crazy Magic Balls Projectjection Interactive Floor, interaktywny interaktywny park rozrywki

Crazy Magic Balls Projection Interactive Floor , Indoor Amusement Park Interactive Touch Projector
Crazy Magic Balls Projection Interactive Floor , Indoor Amusement Park Interactive Touch Projector

Duży Obraz :  Crazy Magic Balls Projectjection Interactive Floor, interaktywny interaktywny park rozrywki

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jamma ®
Orzecznictwo: CE , RoHS , SGS certificate and B1 safety certificate
Numer modelu: Crazy Magic Balls ™
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Opakowanie bąbelkowe, folia stretch, drewniana ramka i / lub drewniane pudełko
Możliwość Supply: 20 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
rozmiar: Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in Multiplayer: Dostępne
Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in : 23 Projektor: Panasonic
Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in : Intel® i3 / GC Colorful730 2G / SSD 60G / DDR 4G Dźwięk: Pełny dźwięk 3D i efekty
High Light:

interaktywna magiczna podłoga 3d

,

interaktywny projektor 3D

CRAZY MAGIC BALLS TM INTERAKTYWNA PROJEKCJA

Super zabawna gra interaktywna, w której możesz celować i rzucać kulki w animowane postacie lub przedmioty wyświetlane na ekranie i sprawić, by reagowały, transformowały lub eksplodować! Szalony magiczny system rozrywki z kulkami zawiera 23 gry, takie jak wojna potworów, ucieczka owoców lub kolizje na świecie! Ta duża różnorodność bardzo atrakcyjnych, kolorowych i oryginalnych treści sprawia, że ​​dzieci wracają po więcej!

CRAZY MAGIC BALLS TM SPECYFIKACJA SPRZĘTU:

 

SPRZĘT KOMPUTEROWY:

ROZMIAR 2,66 x 1,5 m
NAPIĘCIE 220V
PROJEKTOR VIEWSONIC
KOMPUTER 1 szt
RADAR CZUJKI PODCZERWIENI 2 szt

PRZEDŁUŻACZ

2 szt
KABEL HDMI 1 szt
DONGLE 1 szt
PRZESTRZEŃ PROJEKTORA 1 szt
DP DO HDMI

1 szt

BEZPRZEWODOWA KLAWIATURA MYSZY

1 zestaw

GWARANCJA Komputer osobisty i projektor 12 miesięcy / żarówka 6 miesięcy

ZAWIERA 23 INTERAKTYWNE INTERAKTYWNE GRY 3D

W tej chwili oferujemy 23 gry. Dzieci zawsze mogą znaleźć jakieś ulubione gry i grać razem.
Dzieci po prostu muszą celować i rzucać kulkami w animowane postacie i przedmioty rzucane na ścianę, aby mogły reagować, transformować lub eksplodować. To proste, ale bardzo zabawne gry.

PUNKTY APLIKACJI:

Wcześniejsze

1: ROZRYWKA INTERAKTYWNA DZIECI
Interaktywne multimedia są szeroko stosowane w edukacji i rozrywce dla dzieci. JAMMA Entertainment Technology® angażuje się w opracowywanie oprogramowania i urządzeń sprzętowych do rozrywek wewnętrznych dla dzieci, które poszerzają wyobraźnię dzieci, poprawiają logiczne myślenie i interaktywne umiejętności społeczne.

2: KOMERCYJNE I INNE ZASTOSOWANIA
Zapewniamy klientom różnorodne interaktywne produkty do wyboru w celu poprawy ich miejsca za rozsądne i rozsądne koszty. Idealny do przestrzeni publicznej, takich jak muzea, wystawy, centra handlowe, firmy lub inne. Rozwiązania do projekcji AR i interaktywności poprawiają dekorację, wrażenia klientów, ruch i ogólną wydajność.
SPECYFIKACJA PROJEKTORA:

Używamy wysokiej klasy projektorów firmy PANASONIC. 3600 lumenów o wysokiej jasności pozwala używać go w stosunkowo jasnych ustawieniach lub nawet przy włączonych światłach w centrach handlowych, salonach gier, restauracjach i sklepach. Niskie opóźnienie wejściowe i mikrosekundowy czas reakcji DMD zapewniają wyjątkowo płynną grę bez niepożądanego rozmycia i opóźnienie obrazu. Dzieci mogą korzystać z magicznych interaktywnych gier projekcyjnych w dowolnym miejscu


PROJEKTOR
JEDNOSTKI 1
MARKA VIEWSONIC
ROZMIAR 2,66 x 1,5 m
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA PROJEKCYJNE Lampa rtęciowa o bardzo wysokim ciśnieniu
ROZKŁAD 1280 * 800
STOSUNEK 16: 9
JASNOŚĆ 3600 lumenów
GWARANCJA Projektor 12 miesięcy / żarówka 6 miesięcy


 

SPECYFIKACJA KOMPUTERA:

Wirtualna rzeczywistość to kolejny wymiar gier, a urządzenia Jamma Amusement Technology ® korzystają z najlepszego zestawu słuchawkowego VR. Wysoka rozdzielczość i płynne ruchy wymagają bardzo mocnej maszyny. Zapewniamy idealną konfigurację komputera z najlepszymi komponentami.


PC:
JEDNOSTKI 1
EDYTOR Intel ® i3
KARTA GRAFICZNA Kolorowy 730 2G
NAPĘD Kingston SSD 60G
Baran Kingston 4G
SYSTEM Okno
ZAPEWNIAMY KONIEC, ABY ZAKOŃCZYĆ ROZWIĄZANIE DLA PROJEKTU

  • Obsługa i pomoc projektowa: logistyka, projektowanie i wybór miejsca, model biznesowy i najlepsze praktyki, materiały marketingowe i promocyjne, ceny i konserwacja, personalizacja urządzeń i wiele więcej ...
  • Obsługa posprzedażna: 24/7 Wsparcie techniczne dla oprogramowania i sprzętu, szkolenie, instalacja i regularne aktualizacje gier

OPERACJA I POMOC PROJEKTOWA

Zapewniamy niestandardowe tworzenie treści i instalację interaktywnych systemów projekcyjnych. Wykorzystaj w pełni swoją komercyjną przestrzeń dzięki interaktywnym projekcjom z takimi technologiami jak AR, VR, AI, wizja VE, precyzyjny system radarowy, rejestracja ruchu i mapowanie wideo. Zaprezentuj swoją markę lub zabawiaj publiczność, dodając wartość dodaną dzięki interaktywnej projekcji. Wcześniejsze

Stwórzmy razem wspaniałą wystawę! Czekamy na współpracę z Tobą, aby pomóc Ci rozwinąć historię sukcesu.

ZADZWOŃ DO NAS TERAZ! + 86-020-3925-9997

PO SPRZEDAŻY I CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Zapewniamy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu przez Internet i serwis telefoniczny w języku angielskim i chińskim. Wsparcie techniczne jest gwarantowane przez kompetentny zespół dobrze wyszkolonych specjalistów. Nasze produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją. Części zamienne przechowujemy w magazynie w celu zapewnienia szybkiej wysyłki w razie potrzeby, unikając przestojów w przypadku napraw. Pomoc na miejscu, instalacja i usługi szkoleniowe są również dostępne.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu od 5 do 8 dni po dokonaniu pełnej płatności.

Pakujemy Twoje produkty bezpiecznie i bezpiecznie:

  • Używamy gęstej wyściółki z folii bąbelkowej i wytrzymałego plastiku, aby chronić Twoje zamówienie
  • Wysyłka odbywa się w ciężkich skrzyniach ze sklejki, mocno skonstruowanych. Zapewniamy, że twoja paczka ma odpowiednią wytrzymałość, aby zapewnić wystarczającą ochronę.
  • Zapewniamy Twoim paczkom szczególną uwagę i obsługę, której potrzebują i na które zasługują.

Jeśli nie masz doświadczenia w wysyłce międzynarodowej, Jamma Amusement Technology ® pomoże Ci znaleźć najłatwiejsze i najtańsze międzynarodowe usługi kurierskie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc na każdym kroku, prosimy o kontakt z nami.

FAQ

P: Ile gier oferujecie?
Odp .: W tej chwili CRAZY MAGIC BALLS ™ zawiera 23 interaktywne gry projekcyjne.

P: Jeśli mam problemy z maszynami, jak mam to zrobić?
Odp .: Możesz skontaktować się z naszym działem obsługi posprzedażnej , nasz zespół obsługi posprzedażnej nie tylko pomoże rozwiązać Twój problem, ale także nauczy Cię obsługiwać marszrutę.

P: Czy możesz pomóc na miejscu w przypadku awarii?

Odp .: Nasza firma ma bogate doświadczenie w produkcji i dostarczaniu urządzeń arcade. Nasza ścisła kontrola jakości sprawia, że ​​nasze produkty są wyjątkowo niezawodne. W mało prawdopodobnym przypadku nieprawidłowego działania nasz dział obsługi posprzedażnej pomoże w rozwiązaniu problemu po naszym protokole debugowania zawierającym szczegółowe instrukcje, zdjęcia i filmy. Jeśli problem będzie się powtarzał, nasza firma może zlecić technikowi pomoc na miejscu w dowolnym miejscu na świecie. Dostępne są również usługi instalacyjne i szkoleniowe.

P: Co obejmuje gwarancja i jak długo?

Odp .: Komputer ma gwarancję na 12 miesięcy od dostawy. Żarówka projektora jest gwarantowana przez 6 miesięcy, inne akcesoria projektora są gwarantowane przez 12 miesięcy. W tym okresie każda wadliwa część będzie dostarczana bezpłatnie zgodnie z wymaganiami produktu. Skontaktuj się z działem sprzedaży Jamma Amusement Technology®, aby uzyskać szczegółowe lub dodatkowe informacje.

P: Jaki jest punkt break break dla tego produktu?
Odp .: Punkt końcowy każdego produktu zależy głównie od następujących warunków: Miejsce wydarzenia, cena czynszu, cena biletu, frekwencja, pracownicy i inne powiązane koszty. Jednak średni czas zwrotu wynosi od 2 do 3 miesięcy.

P: Czy mogę znaleźć tańsze produkty online, czy jesteś drogi ?
Odp .: Jamma Amusement Technology ® zobowiązuje się do rozwijania długotrwałych relacji z klientami i partnerami. Powracający klienci są istotną częścią naszej działalności, dlatego używamy tylko najlepszych materiałów, konfiguracji i wykończeń dla naszych produktów, co pozwala na nieco wyższy przedział cenowy. Takie podejście sprawia, że ​​jesteśmy dumni z naszej pracy i tworzymy dobry biznes.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Szczegóły kontaktu
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613602266736

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)