Dom ProduktyInteraktywny projektor podłogowy

Projekt interaktywnej interaktywnej podłogi dla dzieci w trybie wieloosobowym

Orzecznictwo
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jaja są naprawdę w dobrym wykonaniu, zindywidualizowane logo, dobre dla mojego brandingu, zespół posprzedażny zawsze służy pomocą

—— Piotr

Pracujemy razem od trzech lat, naprawdę dobry partner w VR

—— CJ

Kupiłem 4 silniki VR, wyścigi są niesamowite, najlepsze ruchy, atrakcyjne dla nastolatków

—— Osama

Im Online Czat teraz

Projekt interaktywnej interaktywnej podłogi dla dzieci w trybie wieloosobowym

Dynamic Ground Interactive Floor Projector Games for Kids Multiplayer Custom Size
Dynamic Ground Interactive Floor Projector Games for Kids Multiplayer Custom Size

Duży Obraz :  Projekt interaktywnej interaktywnej podłogi dla dzieci w trybie wieloosobowym

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jamma ®
Orzecznictwo: CE , RoHS , SGS certificate and B1 safety certificate
Numer modelu: Dynamic Ground ™
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Opakowanie bąbelkowe, folia stretch, drewniana ramka i / lub drewniane pudełko
Możliwość Supply: 20 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
rozmiar: 3 * 2,2 m Rozmiar niestandardowy: 20-50 m
Multiplayer: Dostępne Gry: 30
Projektor: Panasonic Komputer: Intel® i5 / GC 1050 6G / SSD32G / DDR 4G
High Light:

interaktywna podłoga projekcyjna

,

system projekcji podłogowej

DYNAMIC GROUND TM PROJEKCJA WIELOOSOBOWA

Podczas przechodzenia przez obszar projekcji wirtualny basen kołysze się, ryby rozprzestrzeniają się. Interakcja pomiędzy grafiką podłogi a graczami jest bezbłędna, tworząc magiczne środowisko. Dostępnych jest wiele efektów wizualnych, takich jak kwiaty, ryby lub opadające liście, a także gry takie jak piłka nożna i chomik, aby publiczność mogła razem grać i dobrze się bawić!

SPECYFIKACJA SPRZĘTU DYNAMIC GROUND TM :

SPRZĘT KOMPUTEROWY:

ROZMIAR 3 x 2,2 m
NIESTANDARDOWY ROZMIAR 20 - 50 m
NAPIĘCIE 220V
PROJEKTOR 1 szt
ZINTEGROWANY KOMPUTER HOST 1 szt
CZUJNIK LASER PODCZERWIENI 2 szt
DELIKOWANA ZASILANIE 2 szt
APARAT FOTOGRAFICZNY 1 szt
DONGLE 1 szt
PRZESTRZEŃ PROJEKTORA 1 szt
PRZEŁĄCZNIK PILOTA KOMPUTEROWEGO

1 szt

BEZPRZEWODOWA KLAWIATURA MYSZY

1 zestaw

GWARANCJA 12 miesięcy

ZAWIERA 30 INTERAKTYWNYCH GIER PROJEKCYJNYCH 3D:

PUNKTY APLIKACJI:

 

1: ROZRYWKA INTERAKTYWNA DZIECI
Interaktywne multimedia są szeroko stosowane w edukacji i rozrywce dla dzieci. JAMMA Entertainment Technology® angażuje się w opracowywanie oprogramowania i urządzeń sprzętowych do rozrywek wewnętrznych dla dzieci, które poszerzają wyobraźnię dzieci, poprawiają logiczne myślenie i interaktywne umiejętności społeczne.

2: HALA WYSTAWOWA MULTIMEDIALNA
Interaktywna technologia multimedialna zmieniła sposób projektowania wystawy. Systemy projekcyjne oferują odwiedzającym bogatsze wrażenia estetyczne i pozwalają im uczestniczyć w wydarzeniu, zamiast biernie uczestniczyć. Aktywne uczenie się ułatwia gromadzenie informacji, a twoja wiadomość jest niezapomniana.

3: WYSTAWA BIZNESOWA
Elastyczne połączenie mediów cyfrowych i technologii interaktywnej przynosi korzyści firmom. Spraw, aby miejsce, podróż lub prezentacja były bardziej atrakcyjne dla Twoich klientów. Niech uczestniczą w doświadczeniu, zamiast być biernym. Utwórz połączenie między klientami i produktem. Aktywne uczestnictwo sprawia, że ​​Twoja marka wyróżnia się i pomaga klientom zachować informacje.
4: KOMERCYJNE I INNE ZASTOSOWANIA
Zapewniamy klientom różnorodne interaktywne produkty do wyboru w celu poprawy ich miejsca za rozsądne i rozsądne koszty. Idealny do przestrzeni publicznej, takich jak muzea, wystawy, centra handlowe, firmy lub inne. Rozwiązania do projekcji AR i interaktywności poprawiają dekorację, wrażenia klientów, ruch i ogólną wydajność.

SPECYFIKACJA PROJEKTORA:

Używamy wysokiej klasy projektora konfiguracyjnego firmy PANASONIC. 3100 lumenów o wysokiej jasności pozwala używać go w stosunkowo jasnych ustawieniach lub nawet przy włączonych światłach, takich jak centra handlowe, restauracje i sklepy. Oraz niskie opóźnienie wejściowe i mikrosekundowy czas reakcji DMD dla niezwykle płynnego grania bez niepożądanego rozmycia ruchu i opóźnienia obrazu. Tak więc dzieci mogą dobrze bawić się z miagical interaktywnymi grami projekcyjnymi.


PROJEKTOR
JEDNOSTKI 1
MARKA PANASONIC
WYŚWIETLAJ TECHNOLOGIĘ 3 chipy LCD
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA PROJEKCYJNE Lampa rtęciowa o bardzo wysokim ciśnieniu
ROZKŁAD XGA
POWIĘKSZENIE 1.2 CZAS
JASNOŚĆ 3100 lumenów
GWARANCJA Komputer osobisty i projektor 12 miesięcy / żarówka 6 miesięcy


 

SPECYFIKACJA KOMPUTERA:

Wirtualna rzeczywistość to kolejny wymiar gier, a urządzenia Jamma Amusement Technology ® korzystają z najlepszego zestawu słuchawkowego VR. Wysoka rozdzielczość i płynne ruchy wymagają bardzo mocnej maszyny. Zapewniamy idealną konfigurację komputera z najlepszymi komponentami.


PC:
JEDNOSTKI 1
EDYTOR Intel ® i5
KARTA GRAFICZNA 1050 6G
NAPĘD SSD 32G
Baran 4G
ZAPEWNIAMY KONIEC, ABY ZAKOŃCZYĆ ROZWIĄZANIE DLA PROJEKTU

  • Obsługa i pomoc projektowa: logistyka, projektowanie i wybór miejsca, model biznesowy i najlepsze praktyki, materiały marketingowe i promocyjne, ceny i konserwacja, personalizacja urządzeń i wiele więcej ...
  • Obsługa posprzedażna: 24/7 Wsparcie techniczne dla oprogramowania i sprzętu, szkolenie, instalacja i regularne aktualizacje gier

OPERACJA I POMOC PROJEKTOWA

Zapewniamy niestandardowe tworzenie treści i instalację interaktywnych systemów projekcyjnych. Wykorzystaj w pełni swoją komercyjną przestrzeń dzięki interaktywnym projekcjom z takimi technologiami jak AR, VR, AI, wizja VE, precyzyjny system radarowy, rejestracja ruchu i mapowanie wideo. Zaprezentuj swoją markę lub zabawiaj publiczność, dodając wartość dodaną dzięki interaktywnej projekcji. Wcześniejsze

Stwórzmy razem wspaniałą wystawę! Czekamy na współpracę z Tobą, aby pomóc Ci rozwinąć historię sukcesu.

PO SPRZEDAŻY I CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Zapewniamy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu przez Internet i serwis telefoniczny w języku angielskim i chińskim. Wsparcie techniczne jest gwarantowane przez kompetentny zespół dobrze wyszkolonych specjalistów. Nasze produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją. Części zamienne przechowujemy w magazynie w celu zapewnienia szybkiej wysyłki w razie potrzeby, unikając przestojów w przypadku napraw. Pomoc na miejscu, instalacja i usługi szkoleniowe są również dostępne.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 10 do 30 dni po pełnej płatności.

Pakujemy Twoje produkty bezpiecznie i bezpiecznie:

  • Używamy gęstej wyściółki z folii bąbelkowej i wytrzymałego plastiku, aby chronić Twoje zamówienie
  • Wysyłka odbywa się w ciężkich skrzyniach ze sklejki, mocno skonstruowanych. Zapewniamy, że twoja paczka ma odpowiednią wytrzymałość, aby zapewnić wystarczającą ochronę.
  • Zapewniamy Twoim paczkom szczególną uwagę i obsługę, której potrzebują i na które zasługują.

Jeśli nie masz doświadczenia w wysyłce międzynarodowej, Jamma Amusement Technology ® pomoże Ci znaleźć najłatwiejsze i najtańsze międzynarodowe usługi kurierskie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc na każdym kroku, prosimy o kontakt z nami.

FAQ

P: Ile gier oferujecie?
Odp .: W tej chwili DYNAMIC GROUND ™ zawiera 30 interaktywnych gier projekcyjnych.

P: Jeśli mam problemy z maszynami, jak mam to zrobić?
Odp .: Możesz skontaktować się z naszym działem obsługi posprzedażnej , nasz zespół obsługi posprzedażnej nie tylko pomoże rozwiązać Twój problem, ale również nauczy Cię obsługiwać marszrutę.

P: Czy możesz pomóc na miejscu w przypadku awarii?

Odp .: Nasza firma ma bogate doświadczenie w produkcji i dostarczaniu urządzeń arcade. Nasza ścisła kontrola jakości sprawia, że ​​nasze produkty są wyjątkowo niezawodne. W mało prawdopodobnym przypadku nieprawidłowego działania nasz dział obsługi posprzedażnej pomoże w rozwiązaniu problemu po naszym protokole debugowania zawierającym szczegółowe instrukcje, zdjęcia i filmy. Jeśli problem będzie się powtarzał, nasza firma może zlecić technikowi pomoc na miejscu w dowolnym miejscu na świecie. Dostępne są również usługi instalacyjne i szkoleniowe.

P: Co obejmuje gwarancja i jak długo?

Odp .: Komputer ma gwarancję na 12 miesięcy od dostawy. Żarówka projektora jest gwarantowana przez 6 miesięcy, inne akcesoria projektora są gwarantowane przez 12 miesięcy. W tym okresie każda wadliwa część będzie dostarczana bezpłatnie zgodnie z wymaganiami produktu. Skontaktuj się z działem sprzedaży Jamma Amusement Technology®, aby uzyskać szczegółowe lub dodatkowe informacje.

P: Jaki jest punkt break break dla tego produktu?
Odp .: Punkt końcowy każdego produktu zależy głównie od następujących warunków: Miejsce wydarzenia, cena czynszu, cena biletu, frekwencja, pracownicy i inne powiązane koszty. Jednak średni czas zwrotu wynosi od 2 do 3 miesięcy.

P: Czy mogę znaleźć tańsze produkty online, czy jesteś drogi ?
Odp .: Jamma Amusement Technology ® zobowiązuje się do rozwijania długotrwałych relacji z klientami i partnerami. Powracający klienci są istotną częścią naszej działalności, dlatego używamy tylko najlepszych materiałów, konfiguracji i wykończeń dla naszych produktów, co pozwala na nieco wyższy przedział cenowy. Takie podejście sprawia, że ​​jesteśmy dumni z naszej pracy i tworzymy dobry biznes.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Szczegóły kontaktu
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613602266736

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)