Dom ProduktyVR Motorcycle Simulator

9D Virtual Reality Motorcycle Racing Simulator 3 Ekskluzywne gry Czarny żółty 24-calowy monitor

Orzecznictwo
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jaja są naprawdę w dobrym wykonaniu, zindywidualizowane logo, dobre dla mojego brandingu, zespół posprzedażny zawsze służy pomocą

—— Piotr

Pracujemy razem od trzech lat, naprawdę dobry partner w VR

—— CJ

Kupiłem 4 silniki VR, wyścigi są niesamowite, najlepsze ruchy, atrakcyjne dla nastolatków

—— Osama

Im Online Czat teraz

9D Virtual Reality Motorcycle Racing Simulator 3 Ekskluzywne gry Czarny żółty 24-calowy monitor

9D Virtual Reality Motorcycle Racing Simulator 3 Exclusives Games Black Yellow 24'' Monitor
9D Virtual Reality Motorcycle Racing Simulator 3 Exclusives Games Black Yellow 24'' Monitor

Duży Obraz :  9D Virtual Reality Motorcycle Racing Simulator 3 Ekskluzywne gry Czarny żółty 24-calowy monitor

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jamma ® Global VR Park™
Orzecznictwo: CE , RoHS , SGS certificate and B1 safety certificate
Numer modelu: Motovrx ™
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Opakowanie bąbelkowe, folia stretch, drewniana ramka i / lub drewniane pudełko
Możliwość Supply: 20 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Materiał na rower: Ultra odporny polimer z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem kolory: Czarny i żółty
Płatności: Karta, monety i tokeny Monitora: 24 "
Gry: 3 ekskluzywne i chronione prawem autorskim gry rzeczywistości wirtualnej Zestaw słuchawkowy: Deepoon E3
Komputer: Intel® i5 / GC 1060 / SSD120G / DDR4 8G Akcesoria: Prawdziwe sterowanie motocyklem
Ramka: Rury ze stali ocynkowanej i kwadratowe Przechowywanie: Zamknięte drzwi
Dźwięk: Pełny dźwięk 3D i efekty Multiplayer: Lokalna arkada
High Light:

wirtualna rzeczywistość motocykl

,

vr gry wyścigowe

MOTOVRX 9D Virtual reality Motorcycle Racing Simulator / 3 ekskluzywne gry

MOTOVRX TM 9D MOTORCYCLE RACING SIMULATOR

Ciesz się ekscytującym wrażeniem zmysłowym, jakie oferuje tylko symulator wyścigów motocyklowych 9D Virtual Reality MOTORVRX TM .

SPECYFIKACJA SPRZĘTU MOTOVRX TM :

 

SPRZĘT KOMPUTEROWY:

GRACZE 1
ROZMIAR 2,05 x 1,2 x 1,25 m
NAPIĘCIE 220V
MOC 1500 W
PRĄD ELEKTRYCZNY 12A
DOF 2
EKRAN 24 "
TYP ŚWIATŁA Dioda LED RGB 220V
SYSTEM PŁATNOŚCI Karta, monety i żetony
NIESTANDARDOWE ŚWIATŁO Dostępny
WIELOOSOBOWY

Lokalna arkada

GWARANCJA 12 miesięcy

MULTIPLAYER:

Sprzęt i oprogramowanie symulatora MOTOVRX TM 9D pozwala na jednoczesne wyścigi na multiplayer na podłączonym rowerze. Klienci mogą dostać się na linię startową, aby zapewnić zdrową rywalizację i ekscytującą zabawę! Ta funkcja gwarantuje powracających klientów.

ZAWIERA 3 WYŁĄCZNE GRY WIRTUALNE RZECZYWISTOŚCI


Twoi klienci mogą ścigać się na torze drogowym, drodze brudu, a nawet fantastycznym wszechświecie pełnym potężnych dinozaurów. Każdy typ jeźdźca znajduje wyzwanie, które lubi. Opierając się o kolano w ostrym zakręcie światowej klasy toru wyścigowego lub czując podekscytowanie z powodu trudnego wyścigu terenowego, MOTOVRX TM   jest tak prawdziwy, jak to tylko możliwe!SPECYFIKACJA ZESTAWU HEADSET:

MOTOVRX TM Symulator 9D do motocykli wyposażony jest w zestaw słuchawkowy Deepoon E3. Wysoka rozdzielczość, gładsze obrazy, mniejsze zawroty głowy, bardzo lekka konstrukcja, dopasowanie adaptacyjne i ergonomiczny design to tylko niektóre z zalet tego zestawu słuchawkowego Virtual Reality.ZESTAW SŁUCHAWKOWY :
JEDNOSTKI 1
MARKA DEEPOON E3
RODZAJ Dual amoled
ROZKŁAD 2160 x 1200
PRZEKĄTNA 3.6 "
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 90HZ
FOV 110 °
GWARANCJA 3 miesiące


 

SPECYFIKACJA KOMPUTERA:

Wirtualna rzeczywistość to kolejny wymiar gier, a urządzenia Jamma Amusement Technology ® korzystają z najlepszego zestawu słuchawkowego VR. Wysoka rozdzielczość i płynne ruchy wymagają bardzo mocnej maszyny. Zapewniamy idealną konfigurację komputera z najlepszymi komponentami.


PC:
JEDNOSTKI 1
EDYTOR Intel ® i5
KARTA GRAFICZNA 1050 6G
NAPĘD SSD 120
Baran DDR3 8G

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI I OPROGRAMOWANIE ZARZĄDZANIA

Operacje arcade są tak proste, jak to tylko możliwe, umożliwiając graczom przeglądanie biblioteki treści i ładowanie filmu lub gry w wirtualnej przestrzeni, redukując potrzebę pomocy personelu do minimum. Oferujemy również funkcje zarządzania zdalnym sterowaniem dla operatorów za pośrednictwem Pulpitu menedżerskiego. Menedżerowie mogą monitorować urządzenia w czasie rzeczywistym za pomocą naszego oprogramowania do współpracy i zarządzania opartego na chmurze, skalowalnego w wielu lokalizacjach. Otrzymuj dokładne raporty o transakcjach, aktualizacjach treści, historii rozliczeń, harmonogramie pracowników lub szczegółowych danych klientów dotyczących trafności treści i marketingu za pomocą oprogramowania Jamma Amusement Technology ® .

ZAPEWNIAMY KONIEC, ABY ZAKOŃCZYĆ ROZWIĄZANIE DLA PROJEKTU

  • Obsługa i pomoc projektowa: logistyka, projektowanie i wybór miejsca, model biznesowy i najlepsze praktyki, materiały marketingowe i promocyjne, ceny i konserwacja, personalizacja urządzeń i wiele więcej ...
  • Obsługa posprzedażna: 24/7 Wsparcie techniczne dla oprogramowania i sprzętu, szkolenie, instalacja i regularne aktualizacje gier

OPERACJA I POMOC PROJEKTOWA

Jamma Amusement Technology ® pomaga w tworzeniu miejsca. Oferujemy renderowanie 3D Twojej lokalizacji w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni i układu, który spełnia Twoje potrzeby i ograniczenia. Świetna konfiguracja z atrakcyjnym wyglądem wnosi wartość dodaną do projektu.

Dbamy o Twoje marzenie, jakby to było nasze własne. Oferujemy opłacalne, usprawnione, kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów w branży rozrywkowej. Jamma Amusement Technology ® oferuje globalne doświadczenie w projektowaniu, inżynierii i zarządzaniu innowacyjnymi doświadczeniami dla marek, kurortów, parków wodnych, atrakcji turystycznych i parków rozrywki.

Czekamy na współpracę z Tobą, aby pomóc Ci rozwinąć historię sukcesu.

ZADZWOŃ DO NAS TERAZ! + 86-020-3925-9997

PO SPRZEDAŻY I CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Zapewniamy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu przez Internet i serwis telefoniczny w języku angielskim i chińskim. Wsparcie techniczne jest gwarantowane przez kompetentny zespół dobrze wyszkolonych specjalistów. Nasze produkty objęte są 12 miesięczną gwarancją. Części zamienne przechowujemy w magazynie w celu zapewnienia szybkiej wysyłki w razie potrzeby, unikając przestojów w przypadku napraw. Pomoc na miejscu, instalacja i usługi szkoleniowe są również dostępne.

PAKOWANIE I WYSYŁKA

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 10 do 30 dni po pełnej płatności.

Pakujemy Twoje produkty bezpiecznie i bezpiecznie:

  • Używamy gęstej wyściółki z folii bąbelkowej i wytrzymałego plastiku, aby chronić Twoje zamówienie
  • Wysyłka odbywa się w ciężkich skrzyniach ze sklejki, mocno skonstruowanych. Zapewniamy, że twoja paczka ma odpowiednią wytrzymałość, aby zapewnić wystarczającą ochronę.
  • Zapewniamy Twoim paczkom szczególną uwagę i obsługę, której potrzebują i na które zasługują.

Jeśli nie masz doświadczenia w wysyłce międzynarodowej, Jamma Amusement Technology ® pomoże Ci znaleźć najłatwiejsze i najtańsze międzynarodowe usługi kurierskie. Jesteśmy tutaj, aby pomóc na każdym kroku, prosimy o kontakt z nami.

FAQ

P: Ile gier oferujecie?
Odp .: W chwili obecnej symulator MOTOVRX TM wyposażony jest w 2 gry z wirtualną rzeczywistością, specjalnie opracowane w formie chronionej prawem autorskim i licencjonowane przez Jamma Amusement Technology ® . Rozwój nowych dodatkowych gier trwa, a nasi klienci mają zagwarantowany preferencyjny dostęp i ceny po wydaniu.

P: Jakie rodzaje gier są zawarte ?
Odp .: Gry to obecnie wirtualny tor wyścigowy motocykli i fantastyczna symulacja rajdów samochodowych.

P: Jakie rodzaje filmów i gier są uwzględniane ?
Odp .: Mamy ponad 50 filmów z tym konkretnym produktem. Począwszy od przygód, podróży, fantastyki naukowej, kreskówek, tańca, poprzez edukację i muzykę, dbając o to, by każda publiczność mogła znaleźć to, czego szuka. Nowa zawartość jest regularnie aktualizowana za darmo, dzięki czemu Twoje miejsce jest odpowiednie.

P: Jakie są cechy tego produktu?
O: Noszenie zestawu słuchawkowego Deepoon E3, gracze są całkowicie zanurzeni w grze VR. Prawdziwe koło rowerowe steruje przyspieszeniem i hamowaniem. Przegubowy korpus repliki motocykla kontroluje kierunek. Dane wejściowe z rozbijania, przyspieszenia, kontaktu i terenu są symulowane przez mechanicznie przegubową platformę.

P: Czy możesz dostosować maszynę do różnych materiałów, schematów kolorów lub logo ?

Odp .: Tak, wszystkie maszyny są produkowane w naszym dobrze wyposażonym obiekcie, co pozwala nam zmieniać wiele parametrów w zależności od preferencji i potrzeb naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać specjalne wymagania.

P: Czy możesz mi pomóc, jeśli mam problem z twoim produktem ?
Odp .: Nasz dział obsługi posprzedażnej jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, upewniając się, że może od razu rozwiązać problem lub odpowiedzieć na wszystkie pytania niezależnie od strefy czasowej.

P: Czy możesz pomóc na miejscu w przypadku awarii ?

Odp .: Nasza firma ma bogate doświadczenie w produkcji i dostarczaniu urządzeń arcade. Nasza ścisła kontrola jakości sprawia, że ​​nasze produkty są wyjątkowo niezawodne. W mało prawdopodobnym przypadku nieprawidłowego działania nasz dział obsługi posprzedażnej pomoże w rozwiązaniu problemu po naszym protokole debugowania zawierającym szczegółowe instrukcje, zdjęcia i filmy. Jeśli problem będzie się powtarzał, nasza firma może zlecić technikowi pomoc na miejscu w dowolnym miejscu na świecie. Dostępne są również usługi instalacyjne i szkoleniowe.

P: Co obejmuje gwarancja i jak długo?

Odp .: Cały sprzęt jest gwarantowany przez dwanaście miesięcy po dostawie. W tym okresie każda wadliwa część będzie dostarczana bezpłatnie zgodnie z wymaganiami produktu. Skontaktuj się z działem sprzedaży Jamma Amusement Technology ® , aby uzyskać szczegółowe lub dodatkowe informacje.

P: Jaki jest punkt break break dla tego produktu ?
Odp .: Punkt końcowy każdego produktu zależy głównie od następujących warunków: Miejsce wydarzenia, cena czynszu, cena biletu, frekwencja, pracownicy i inne powiązane koszty. Jednak średni czas zwrotu wynosi od 2 do 4 miesięcy.

P: Czy mogę znaleźć tańsze produkty online, czy jesteś drogi ?
Odp .: Jamma Amusement Technology ® zobowiązuje się do rozwijania długotrwałych relacji z klientami i partnerami. Powracający klienci są istotną częścią naszej działalności, dlatego używamy tylko najlepszych materiałów, konfiguracji i wykończeń dla naszych produktów, co pozwala na nieco wyższy przedział cenowy. Takie podejście sprawia, że ​​jesteśmy dumni z naszej pracy i tworzymy dobry biznes.

P: Jaka jest różnica między 2D a 9D?

O: 2D i 3D odnoszą się do wymiarów w przestrzeni. 2D jest "płaskie", używając wymiarów poziomych i pionowych, 3D dodaje wymiar głębi. Zasadniczo jest to różnica między fotografią a rzeźbą.

4D to termin marketingowy dla systemu łączącego film 3D z efektami fizycznymi, które występują w synchronizacji z filmem 3D i może obejmować ruch, deszcz, wiatr, zmiany temperatury, światła stroboskopowe, zapach i wibracje.

5D i 6D są często wykorzystywane do promocji w celu przyciągnięcia większej liczby klientów, ale w rzeczywistości nie przedstawiają większych różnic w porównaniu z filmem 4D.

7D oferuje takie same atrybuty jak system 4D oraz zdolność widza do bezpośredniej interakcji z filmem, zwykle za pomocą pistoletu lub innego urządzenia wejściowego.

9D to najnowsza technologia w ulepszonym kinie i grach. Poza możliwościami systemu 7D, technologia 9D umożliwia także korzystanie z zestawu słuchawkowego w rzeczywistości wirtualnej, co zapewnia w pełni 360 doświadczeń i interaktywność.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Szczegóły kontaktu
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613602266736

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)