Dom ProduktyPark rozrywki Virtual Reality

Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center

Orzecznictwo
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jaja są naprawdę w dobrym wykonaniu, zindywidualizowane logo, dobre dla mojego brandingu, zespół posprzedażny zawsze służy pomocą

—— Piotr

Pracujemy razem od trzech lat, naprawdę dobry partner w VR

—— CJ

Kupiłem 4 silniki VR, wyścigi są niesamowite, najlepsze ruchy, atrakcyjne dla nastolatków

—— Osama

Im Online Czat teraz

Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center

Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center
Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center

Duży Obraz :  Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Guangdong, Chiny
Nazwa handlowa: Jamma ®
Orzecznictwo: CE , RoHS , SGS certificate and B1 safety certificate
Numer modelu: Park rozrywki ™
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Szczegóły pakowania: Opakowanie bąbelkowe, folia stretch, drewniana ramka i / lub drewniane pudełko
Czas dostawy: 15-30 dni
Możliwość Supply: 20 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Usługi niestandardowe: Park rozrywki, produkt, logo, sprzęt, oprogramowanie itp. Kompleksowe rozwiązanie: planowanie, projektowanie, produkcja, instalacja, obsługa posprzedażna
Nazwa produktu: Park rozrywki Virtual Reality aplikacji: Reklama w telewizji
Funkcja: Łatwa instalacja
High Light:

vr experience center

,

virtual reality center

THEME PARK TM   PROJEKT NIESTANDARDOWY

ZABAWA JEST POWAŻNYM BIZNESEM

O NAS:

 

Jamma Amusement Technology® jest producentem i dostawcą usług dla branży rozrywkowej od 2009 roku.

Jamma Amusement Technology® oferuje globalne doświadczenie w projektowaniu, inżynierii i zarządzaniu innowacyjnymi doświadczeniami dla marek, kurortów, parków wodnych, atrakcji turystycznych i parków rozrywki.
Czekamy na współpracę z Tobą, aby pomóc Ci rozwinąć historię sukcesu.

• Dążymy do maksymalizacji zysku za stopę kwadratową
Naszym celem jest maksymalizacja zysku na stopę kwadratową. Dążymy do przekroczenia oczekiwań gości i pokonania unikalnych wyzwań każdego projektu, aby znaleźć właściwe rozwiązanie z najlepszą relacją jakości do ceny.

• KONIEC ZAKOŃCZENIA DO KOŃCA
Od planowania i projektowania po instalację i obsługę posprzedażną zarządzamy na każdym etapie procesu.

• NAJLEPSZA OPCJA DLA PROJEKTU
Dzięki szerokiemu międzynarodowemu doświadczeniu nasz zespół dysponuje umiejętnościami i wiedzą potrzebnymi we wszystkich projektach, bez względu na złożoność.

• ROZWIĄZANIA AMUENTOWE
Zaufali nam nasi klienci na całym świecie dzięki naszemu zespołowi profesjonalistów i ścisłej kontroli jakości.

ZARYS PROJEKTU

Na tym etapie zaczynamy planować, projektować i finansować przedsięwzięcie. Opierając się na Twoim unikalnym pomyśle, temacie lub historii, tworzymy wciągające, nie-światowe doświadczenie dla Twoich gości. Udana atrakcja tematyczna to rozrywkowa podróż do innego miejsca i czasu za pomocą opowiadania, scenerii i pozornie spontanicznych interakcji wciągających.

Poprzez szkice, koncepcje, diagramy, modele 3D i rysunki CAD tworzymy prawdziwy obraz niesamowitego pomysłu, który sobie wyobraziłeś, zawsze zachowując przyjemność gości jako główny cel i zyskowną działalność jako ostateczny wynik.

PLANOWANIE MASTER


• KOORDYNACJA
Dzięki naszemu głównemu procesowi planowania upewniamy się, że wszystko w Twoim projekcie działa razem, co zapewnia najbardziej efektywne wykorzystanie Twojej przestrzeni, przy jednoczesnym maksymalnym zwiększeniu komfortu gości i ich całkowitego doświadczenia. Efektywne planowanie przestrzenne i projekt layoutu określa ścieżkę odwiedzającego, dzięki której rozwija się doświadczenie i stanowi mapę drogową do sukcesu dla Twojej firmy, gdzie goście są subtelnie zarządzani dla maksymalnej wydajności i dla ich wygody. Od połączenia ze wszystkimi kierunkami transportu i zapewnienia odpowiedniego miejsca parkingowego do architektury krajobrazu i zarządzania tłumem, dajemy Twojemu projektowi unikalny charakter i sprawną obsługę, przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości projektu, zapewniając prawdziwie wciągające i spójne wrażenia klienta.
Nie ma nic przypadkowego, jeśli chodzi o udogodnienia i rozrywkę, wszystko jest starannie zaprojektowane.

PROJEKT SCHEMATYCZNY

• REFINIOWANIE
Nasi projektanci, inżynierowie i architekci opracowują ostateczne opisy, rysunki techniczne i plany niezbędne do budowy i realizacji atrakcji. To udoskonalenie pozwala na szczegółową wycenę budżetu i dokładne planowanie harmonogramu.


NAWRÓCONE NA ZAMÓWIENIE

• BYĆ JEDNYM Z RODZAJU
Parki tematyczne znacznie zyskują dzięki efektowi wizualnemu i unikalności, jakie spersonalizowane przejażdżki parkowe dostarczają na ich strony. Od porywającej kolejki górskiej z oryginalną stacją i bramą kolejki do przyjaznych dzieciom przejażdżek po parku, mamy wiedzę i umiejętności, aby zaprojektować sprytną koncepcję i ją wyprodukować. Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami i nadajemy Twojemu projektowi wygląd, jakiego oczekują Twoi klienci.

INSTALACJA I TRENING ROZWIĄZANIE TURNKEY

• POMOC NA CAŁYM ŚWIECIE

Dzięki wszechstronnemu planowi i planowi koncepcyjnemu w ręce, pojawia się żmudne zadanie koordynacji wielodyscyplinarnych zadań związanych z budową obiektu rozrywkowego w ściśle określonym czasie i budżecie. Jamma Amusement Technology zapewnia wsparcie logistyczne, nadzór na miejscu, kierowanie sztuką i testowanie przez wykwalifikowanych techników. Oferujemy także szkolenia dla operatorów i pracowników.
Gdziekolwiek znajduje się projekt, mamy możliwość zarządzania procesem od początku do końca. Dzięki doświadczeniu w wielu krajach, takich jak Francja, Chiny, Filipiny, Egipt, Kenia, Brazylia i Stany Zjednoczone, znamy zawiłości budowy parku rozrywki. I podobnie jak Ty cenimy wydajność i bezpieczeństwo.

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

• DZIAŁALNOŚĆ FUNKCJONALNA
Jamma Amusement Technology może pomóc w zarządzaniu działalnością biznesową, planując i wdrażając strategie, aby stale podnosić zadowolenie odwiedzających i pracowników. Nasz zespół zarządzający zwraca szczególną uwagę na skargi i opinie.

MARKI PROJEKTOWE
• RAZEM MOŻEMY OKREŚLIĆ ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO PROJEKTU
Po ustaleniu celu możemy pomóc Ci rozwinąć Twoją markę, w tym projekt logo, tożsamość graficzną, wybór postaci i projektowanie maskotek, oznakowanie i integrację z mediami, aby wyróżnić się jako jedyny w swoim rodzaju.
TECHNIKA I INTEGRACJA CYFROWANA

• ZACHOWAJ AKTUALIZACJĘ
Począwszy od początku 1800 roku, przemysł rozrywki atrakcji ma długą i barwną historię, a niektóre funkcje, które pozostały ponadczasowe. Ale nawet jeśli niektóre funkcje, takie jak wata cukrowa, mogą być tu na zawsze, muszą teraz dzielić przestrzeń z nowszymi apelami. W dobie łączności i technologii, w dzisiejszych czasach dobra znajomość biznesu opiera się głównie na skutecznej obecności online. Dzisiejsi goście są dobrze poinformowani i oczekują najlepszej dostępnej rozrywki i zawsze szukają kolejnego dreszczyku emocji. Stąd atrakcje tematyczne i branża rozrywki muszą pozostać cyfrowo aktualizowane, aby utrzymać klientów i przyciągnąć nowych klientów.
Jamma Amusement Technology zapewnia rozwiązania multimedialne zapewniające wartość dodaną online i na miejscu.

Szczegóły kontaktu
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613602266736

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)