Dom Produkty7D Cinema Simulator

Symulator teatru płaskiego 7D Dynamiczna platforma Interaktywna kino strzelanka

Orzecznictwo
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jaja są naprawdę w dobrym wykonaniu, zindywidualizowane logo, dobre dla mojego brandingu, zespół posprzedażny zawsze służy pomocą

—— Piotr

Pracujemy razem od trzech lat, naprawdę dobry partner w VR

—— CJ

Kupiłem 4 silniki VR, wyścigi są niesamowite, najlepsze ruchy, atrakcyjne dla nastolatków

—— Osama

Im Online Czat teraz

Symulator teatru płaskiego 7D Dynamiczna platforma Interaktywna kino strzelanka

Flat Screen 7D Theater Simulator Dynamic Platform Interactive Cinema Shooting Machine
Flat Screen 7D Theater Simulator Dynamic Platform Interactive Cinema Shooting Machine

Duży Obraz :  Symulator teatru płaskiego 7D Dynamiczna platforma Interaktywna kino strzelanka

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Guangdong, CHINY
Nazwa handlowa: Jamma Amusement Technology®
Orzecznictwo: CE , RoHS , SGS certificate and B1 safety certificate
Numer modelu: Kino 7D
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotation
Szczegóły pakowania: Opakowanie bąbelkowe, folia stretch, drewniana rama i / lub drewniane pudełko
Możliwość Supply: 20 jednostek miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Gracze: 2-200 Krzesło: 3/6 DOF Hydrauliczny, elektryczny lub pneumatyczny
Akcesoria: Okulary 3D, pistolety Kino: 120
Efekty specjalne: 13 Projektor: 1
Usługa niestandardowa: Dostępne Certyfikat: CE
High Light:

7d symulator rozrywki

,

system kinowy 7d

7D Theatre Simulator Dynamiczna platforma Indoor Interactive Cinema Shooting Machine

KINO INTERAKTYWNE 7D INTERAKTYWNE KINO

CO TO JEST 9D, 7D I 5D:

Filmy 9D doskonale integrują elementy wizualne, słuchowe, węchowe, dotykowe i dynamiczne. Podczas oglądania filmów widzowie mogą nie tylko „dotykać” obiektów w filmach, ale także „doświadczać” wiatru, deszczu, błyskawic itp. Scena jest wciągająca i interesująca.

Interaktywny film 7D to dynamiczna podróż. Dźwięk, światło, cień, woda, mgła, dym, silne kołysanie, gdy nadchodzi trzęsienie ziemi, poczucie katastrofy w czasie osuwiska, niezwykła technologia sprawia, że ​​interaktywny film 7D jest doskonałym doświadczeniem, przenosi sztukę audio i wideo przez wyczuwanie, poczucie światła, stosowanie wibracji i wstrząsów itp. stało się rzeczywiste i prawdziwe. Wraz z pięciowymiarową sceną widzowie zostali natychmiast wprowadzeni do filmu i zamienili się w filmowe doświadczenie życiowe.

5D Cinema to forma sztuki filmowej opracowana na bazie kina 4D. Zawiera wszystkie funkcje kina 4D. Kino 5D wykorzystuje efekty specjalne siedzeń i efekty środowiskowe do symulacji błyskawicy, wiatru, deszczu, śniegu i eksplozji. Różnorodne efekty specjalne, perfekcja wizualna, słuchowa, węchowa, dotykowa i dynamiczna, a następnie dołącz do opartej na fabule interaktywnej gry z surrealistycznym doświadczeniem wizualnym ze specjalnym efektem stymulującym do synchronizacji wydajności, symulacji Scen i specjalnych organów do naśladowania faktycznych wydarzeń, generując jednocześnie żywy i realistyczny trójwymiarowy obraz, wraz ze zmianami w historii i korzystając w pełni z interaktywnych rekwizytów, aby publiczność mogła uczestniczyć i w pełni zintegrować się z historią, doświadczyć iluzji Symulacja i ekscytujące przygody.

FUNKCJA:

1. Istnieją różne miejsca do wyboru, 2/3/6/8/9 miejsc.

Kino 2.7D z pistoletem, możesz kręcić w filmie.

3.Wysokiej jakości krzesła i wspaniałe filmy sprawią, że Twoje wrażenia będą bardziej realne.

4. Bogate filmy, wygodne krzesła i ekscytujące wrażenia, niewątpliwie przynoszą wysokie dochody.

5. Filmy są odpowiednie dla różnych grup wiekowych.

SPRZĘT KOMPUTEROWY:

GRACZE 2-200
KINO 50+
KOMPUTER Komputer dwurdzeniowy, 19-calowy wyświetlacz, klawiatura i mysz
KRZESŁO 3 DOF Luksusowe krzesło ruchowe
SYSTEM NAGŁOŚNIENIOWY Wzmacniacz mocy, głośnik
EKRAN PROJEKCYJNY Płaski ekran
SYSTEM SPECJALNYCH SKUTKÓW Sprężarka powietrza, wentylator o dużej prędkości, światła stroboskopowe, maszyna do śniegu / pęcherzyków / deszczu
DRUKARKA ZDJĘĆ KANON
PRZEWODY VGA Wszystkie dostarczone kable
OKULARY Okulary 3D stereo
GWARANCJA

12 miesięcy

LISTA GRY:

DOSTARCZAMY KONIEC ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO PROJEKTU

  • Obsługa i pomoc projektowa: logistyka, projektowanie i wybór miejsc, model biznesowy i najlepsze praktyki, materiały marketingowe i promocyjne, ceny, konserwacja, personalizacja urządzeń i wiele więcej ...
  • Obsługa posprzedażna: 24/7 Wsparcie techniczne dla oprogramowania i sprzętu, szkolenia, instalacja i regularne aktualizacje gier
PO SPRZEDAŻY I CZĘŚCIACH ZAMIENNYCH

Zapewniamy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, obsługę online i telefoniczną w języku angielskim i chińskim. Wsparcie techniczne gwarantuje dobrze wyszkolony zespół dobrze wyszkolonych specjalistów. Nasze produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją. Części zapasowe przechowujemy w magazynie, aby w razie potrzeby można było je jak najszybciej przesłać, unikając przestojów w przypadku napraw. Pomoc na miejscu, usługi instalacji i szkolenia są również dostępne.

FAQ

P: Jak długi jest ten film?

A: W przeciwieństwie do tradycyjnej 2D lub 3D filmu długość waha się od 5 do 8 minut. Ponieważ filmy 7D i 9D to zaawansowane technologicznie produkty o kosztownych kosztach produkcji, a publiczność jest zaangażowana zarówno mentalnie, jak i fizycznie, ta raczej krótka długość filmu jest idealna do przyjemnej rozrywki, pozostawiając widzów w pełni usatysfakcjonowanych. Co więcej, krótsze doświadczenie pozwala na więcej wizualizacji na godzinę, zwiększając w ten sposób twój dochód.

P: Jakie rodzaje filmów i gier są uwzględnione ?
Odp .: Do tego konkretnego produktu dołączamy ponad 120 filmów. Począwszy od horroru, thrillera, podróży, science fiction, kreskówek, tańca, edukacji i muzyki, upewniamy się, że każdy widz znajdzie to, czego szuka. Nowe treści są regularnie aktualizowane za darmo, dzięki czemu Twoje miejsce jest odpowiednie.

P: Jakie są cechy tego produktu?
Odp .: Kino interaktywne 7D jest bardziej atrakcyjne niż jego poprzednik, zaciera granicę między grami i filmami, umożliwiając widzom interakcję z ekranem. 7D Cinema pozwala graczom cieszyć się tym doświadczeniem w dużych ilościach. Maszyny dla wielu graczy są prawie zawsze lepszym produktem dla Twojej firmy!

P: Czy możesz dostosować urządzenie do różnych materiałów, schematów kolorów lub logo ?

Odp .: Tak, wszystkie maszyny są produkowane w naszym dobrze wyposażonym zakładzie, co pozwala nam zmieniać wiele parametrów w zależności od preferencji i potrzeb naszych klientów. Skontaktuj się z nami w sprawie wszelkich specjalnych wymagań.

P: Czy możesz mi pomóc, jeśli mam problem z twoim produktem ?
Odp .: Nasz dział posprzedażny jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, upewniając się, że może natychmiast rozwiązać problem lub odpowiedzieć na wszelkie pytania niezależnie od strefy czasowej.

P: Czy możesz pomóc na miejscu w przypadku awarii ?

Odp .: Nasza firma ma duże doświadczenie w produkcji i dostawie urządzeń arkadowych. Nasza ścisła kontrola jakości sprawia, że ​​nasze produkty są wyjątkowo niezawodne. W mało prawdopodobnym przypadku awarii nasz dział obsługi posprzedażowej pomoże Ci rozwiązać problem zgodnie z naszym protokołem debugowania ze szczegółowymi instrukcjami, zdjęciami i filmami. Jeśli problem będzie się powtarzał, nasza firma może poprosić technika o pomoc na miejscu w dowolnym miejscu na świecie. Dostępne są również usługi instalacyjne i szkoleniowe.

P: Co obejmuje gwarancja i na jak długo?

Odp .: Cały sprzęt jest objęty gwarancją przez dwanaście miesięcy od dostawy. W tym okresie każda wadliwa część zostanie dostarczona bezpłatnie, zgodnie z wymaganiami produktu. Skontaktuj się z działem sprzedaży Jamma Amusement Technology ® w celu uzyskania szczegółowych lub dodatkowych informacji.

P: Jaki jest próg rentowności dla tego produktu ?
Odp .: Punkt rentowności dowolnego produktu zależy głównie od następujących warunków: lokalizacja miejsca, cena wynajmu, cena biletu, frekwencja, pracownicy i inne powiązane koszty. Jednak średni czas zwrotu wynosi od 2 do 4 miesięcy.

P: Czy mogę znaleźć tańsze produkty online, czy jesteś drogi ?
Odp .: Jamma Amusement Technology ® jest zaangażowana w rozwój długotrwałych relacji z klientami i partnerami. Powracający klienci są istotną częścią naszej działalności, dlatego do naszych produktów używamy tylko najlepszych materiałów, konfiguracji i wykończeń, dzięki czemu przedział cenowy jest nieco wyższy. Takie podejście daje nam dumę z naszej pracy i zapewnia dobry biznes.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Szczegóły kontaktu
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: sales

Tel: +8613602266736

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)