Dom Aktualności

Zaprojektowanie udanego przypadku w parkach rozrywki VR i AR

Orzecznictwo
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jaja są naprawdę w dobrym wykonaniu, zindywidualizowane logo, dobre dla mojego brandingu, zespół posprzedażny zawsze służy pomocą

—— Piotr

Pracujemy razem od trzech lat, naprawdę dobry partner w VR

—— CJ

Kupiłem 4 silniki VR, wyścigi są niesamowite, najlepsze ruchy, atrakcyjne dla nastolatków

—— Osama

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Zaprojektowanie udanego przypadku w parkach rozrywki VR i AR
najnowsze wiadomości o firmie Zaprojektowanie udanego przypadku w parkach rozrywki VR i AR

Nasza firma produkuje głównie produkty VR i AR i maszynę do gier w Guangzhou.Mamy jedenaście lat doświadczenia w parku rozrywki.Produkt VR jest zawsze gorącym produktem sprzedającym się od 2015 do 2020 roku, jest bardzo popularny na rynku krajowym i zagranicznym.Nasza firma pomogła Klienci zza oceanu budują wiele projektów, takich jak park rozrywki pod dachem, park rozrywki na świeżym powietrzu. teraz coraz więcej osób planuje otworzyć park rozrywki vr. ostatnio wielu klientów prosiło nas o zaprojektowanie dla nich miejsc. Dziś chciałbym podzielić się naszym udanym przypadkiem o miejscach VR i miejscach AR z tobą.

 

najnowsze wiadomości o firmie Zaprojektowanie udanego przypadku w parkach rozrywki VR i AR  0

 

To jest projekt globalnego parku vr, miejsca mają około 60 metrów kwadratowych, w tym panda vr, samochód wyścigowy vr, kino vr 3p, wieża vr, obrót vr 360 itd., Który jest odpowiedni dla dzieci, dorosłych. różne kino i gry. gracz może cieszyć się grami z rodziną lub przyjaciółmi.

 

najnowsze wiadomości o firmie Zaprojektowanie udanego przypadku w parkach rozrywki VR i AR  1

 

Jest to projekt interaktywnej projekcji produktu, projekt jest bardzo piękny.Lokale mają 130 metrów kwadratowych.Należą do nich interaktywny stół z piaskiem, interaktywna projekcja na podłodze, interaktywna projekcja slajdów, interaktywna projekcja z magicznym malowaniem, interaktywna projekcja na ścianę i tak dalej. dla dzieci od 3 do 15 lat to raj dla dzieci, który może przynieść im wiele radości.

 

Jeśli planujesz otworzyć park rozrywki lub centrum gier, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci zaprojektować lokale i przedstawimy dobry pomysł.Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową www.virtual-realitysimulator.comZapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Pub Czas : 2020-10-17 15:14:11 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: Miss. kuang

Tel: 0086 136 0226 6736

Faks: 86-020-3925-9995

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)