Dom Aktualności

Udany przypadek parku rozrywki Jamma

Orzecznictwo
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Chiny JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Jaja są naprawdę w dobrym wykonaniu, zindywidualizowane logo, dobre dla mojego brandingu, zespół posprzedażny zawsze służy pomocą

—— Piotr

Pracujemy razem od trzech lat, naprawdę dobry partner w VR

—— CJ

Kupiłem 4 silniki VR, wyścigi są niesamowite, najlepsze ruchy, atrakcyjne dla nastolatków

—— Osama

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Udany przypadek parku rozrywki Jamma
najnowsze wiadomości o firmie Udany przypadek parku rozrywki Jamma

Ze względu na rozprzestrzenianie się Covid-19 światowy przemysł rozrywki ma duży wpływ na ten rok, wiele parków rozrywki zostało zamkniętych na kilka miesięcy. Chiny powoli wracają do zdrowia od kwietnia pod kontrolą rządu, biznes parków rozrywki zmienił masło w Wielu klientów chciałoby otworzyć nowe lunaparki lub powiększyć swoje lokale rozrywkowe.Dzisiaj chciałbym podzielić się z Państwem przypadkiem udanego klienta krajowego.

 

Nasz klient JiangShu kupił od naszej firmy 4-osobowy symulator strzelania vr, samolot vr, zielony ekran MR od naszej firmy, pomogliśmy im zakończyć instalację w listopadzie.

 

Symulator strzelania dla wielu graczy :

najnowsze wiadomości o firmie Udany przypadek parku rozrywki Jamma  0

Symulator strzelania dla wielu graczy, obejmuje 16 metrów kwadratowych.Jest to czarny dom z niebieskim światłem LED.Ten przedmiot jest odpowiedni dla 4 graczy do grania w tym samym czasie.Istnieje 5 sztuk różnych strzelanek, gracz może walczyć z dinozaurem ze swoimi przyjaciółmi lub rodziną razem To bardzo niesamowite.Możemy jednorazowo ustawić 5 USD, więc jednorazowo możemy zarobić 20 USD. Czas gry to 8 do 10 minut, będziesz miał niezłe dochody.

 

Symulator strzelania dla 4 graczy :

najnowsze wiadomości o firmie Udany przypadek parku rozrywki Jamma  1

Symulator strzelania dla 4 graczy, powierzchnia 12,25 metrów kwadratowych. Okulary to okulary HTC VIVE, które można automatycznie podnosić i opuszczać. Jest to bardzo wygodne dla klientów, gdy gracze noszą okulary i trzymają broń, widzą wszystko wokół go i strzelanie do potwora ze swoim przyjacielem. to bardzo ciekawe, nadaje się również dla 4 graczy jednocześnie. efekt dochodu jest bardzo dobry, koszt zwrotu kosztów można odzyskać tylko przez 3 do 4 miesięcy. bardzo dobra pozycja inwestycyjna.

 

najnowsze wiadomości o firmie Udany przypadek parku rozrywki Jamma  2

VR Plan to najpopularniejszy produkt tego roku na rynku chińskim. Fajny wygląd może przyciągnąć wiele dzieci w wesołym miasteczku.Gra VR Plane to kosmiczny motyw.Gracze mogą doświadczyć różnych kosmicznych strzelanek.To ekscytujące! co może zapewnić graczom wciągające wrażenia.

 

Zielony ekran MR:

najnowsze wiadomości o firmie Udany przypadek parku rozrywki Jamma  3

najnowsze wiadomości o firmie Udany przypadek parku rozrywki Jamma  4

 

MR Green screen to fantastyczny produkt do gry, który może przenieść graczy w scenerię gry, sprawić, że poczują się jak w rzeczywistości scenerii, co widać na wyświetlaczu.To niesamowite.Zielony ekran MR ma dobry efekt reklamowy. więcej klientów chciałoby produktów VR, gracze mogą udostępniać zdjęcia na Facebooku, wechacie, linkedin, instagramie.

 

Nasi klienci odzwierciedlają, że te 4 przedmioty są bardzo mile widziane przez dzieci i dorosłych.Mają bardzo dobre dochody.Jeśli planujesz otworzyć nowe centrum gier VR, skontaktuj się z nami.Możemy pomóc Ci zbudować piękne centrum gier, pozwól ci zarabiać dużo pieniędzy.

Pub Czas : 2020-12-31 15:50:42 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

Osoba kontaktowa: Miss. kuang

Tel: 0086 136 0226 6736

Faks: 86-020-3925-9995

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)